Gianluca Lapadula yarışında Trabzonspor önde

Teknik direktör Abdullah Avcı'nın raporu doğrultusunda transfer çalışmalarını sürdüren Trabzonspor'da rota İtalya'ya çevrilmişti. Bordo mavililerin listesine eklediği son isim Gianluca Lapadula olmuş ve girişimler başlamıştı. Perulu golcü için en avantajlı takımın Fırtına olduğu gözlemlendi.

Spor 16.07.2021, 11:50 16.07.2021, 12:13 Burak ZİHNİ
Gianluca Lapadula yarışında Trabzonspor önde

Geçen hafta sona eren Copa America'da gol krallığını 4 golle kazanan ve bunun yanında 1 de asist yapan Lapadula'yı listesine dahil eden Trabzonspor'da girişimler sürüyor. Perulu golcünün formasını giydiği Benevento'dan ayrılmak istediği yönündeki iddiaların giderek güçlenmesi Karadeniz temsilcisinin de elini güçlendiriyor. Maddi anlamdöa da dolgun bir ücreti gözden çıkaran Fırtına, deneyimli golcünün transferinde en ön sırada bulunuyor.


Trabzon'a daha yakın

Lapadula için İtalya'dan, Parma, Torino ve Empoli, Fransa'dan Monaco, İngiltere'den ise Leicester City devrede. Ancak Kolombiya basınında yayın yapan birçok medya kuruluşu, oyuncunun Trabzonspor'a daha yakın olduğunu söylüyor. Ayrıca en ciddi teklifin Karadeniz devi tarafından yapıldığı da belirtiliyor. Fanatik

lapadula

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?