Luyindama: “Sonsuza kadar Galatasaray’da oynayacağım”

Christian Luyindama, Süper Lig'in 2. haftasında oynanan Atakaş Hatayspor maçının ardından yayıncı kuruluşa değerlendirmelerde bulundu.

Spor 24.08.2021, 08:09 24.08.2021, 08:16 Burak ZİHNİ
Luyindama: “Sonsuza kadar Galatasaray’da oynayacağım”

Luyindama, kendisine yöneltilen “Gol anında ne hissettin?” sorusuna “Bugüne gelene kadar çok çalıştım. Kendimi en iyi şekilde hazırladım. Bugün de attığım golle sonucunu gördük.” yanıtını verdi.  

Transfer iddialarıyla ilgili konuşan Luyindama, “Türkiye’ye Galatasaray için geldim. Transferde adım geçiyor olabilir ama sonsuza kadar Galatasaray’da oynayacağım” dedi.

Ameliyattan sonra zor zamanlar geçirdiğini ifade eden Luyindama, sözlerini şöyle sürdürdü: “Bu akşam ayrıca doktorumuz Yener İnce’ye de teşekkür etmek istiyorum. Ameliyattan sonra zor zamanlar geçirdim. O zor zamanlarda her zaman beni motive etti. Bu akşam da gol atmadan önce bana gol atacağımı söylemişti. Ayrıca hocamız Fatih Terim’e de bana her zaman güven duyduğu için ona da çok teşekkür ederim.”

Son olarak taraftara da teşekkürlerini sunan Luyindama ‘Boss geri döndü! Artık buradayım!’” diyerek sözlerini noktaladı. Fanatik

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138