Marcelo çok yakın!

UOL Brezilya, dünyaca ünlü sol bek için Botafogo, Fluminense ve ABD’den İnter Miami’nin devreye girdiğini yazdı. Haberde, “Marcelo, kariyerine Avrupa’da devam etmek istiyor” denilerek, Fenerbahçe’nin bu transferde daha avantajlı olduğuna dikkat çekildi.

Spor 03.06.2022, 08:00 03.06.2022, 08:02
Marcelo çok yakın!

Jorge Jesus, yönetimden sol beke takviye yapılmasını talep etmişti. Fenerbahçe , Real Madrid’den ayrılacağını açıklayan Marcelo için hemen harekete geçti, girişimler başladı.


Dünyaca ünlü sol bekin geleceğiyle ilgili olarak ülkesi Brezilya’da UOL, bir haber yayınladı. Jorge Jesus’un, Marcelo’yu Fenerbahçe’de görmek istediği kaydedildi. UOL, Brezilya’dan Botafogo ile yıldız futbolcunun eski takımı Fluminense’nin de bu transferde devreye girdiğini yazdı. Ayrıca ABD ekibi İnter Miami’nin de 34 yaşındaki sol beki kadrosuna katmayı planladığı belirtildi.


Jesus görüşecek

UOL’e göre Marcelo transferinde avantajlı olan taraf Fenerbahçe. Haberde, başka teklifler olmasına rağmen tecrübeli savunmacının Avrupa’dan ayrılmak istemediği, kariyerine bu kıtada devam edeceği vurgulandı. Sarı-Lacivertliler ile dünyaca ünlü sol bek arasındaki görüşmeler olumlu bir şekilde devam ediyor. Jesus’un da Marcelo ile özel bir görüşme yaparak kendisine Fenerbahçe’deki projeden bahsedip, takımda görmeyi ne kadar istediğini anlatacağı öğrenildi. Fanatik

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?