Phillip Cocu gerçekleri! Ersun Yanal neden açıklanamıyor

Fenerbahçe'nin teknik direktörü olmasına kesin gözle bakılan Ersun Yanal'ın neden sözleşme imzalamadığı ortaya çıktı. İşte Phillip Cocu gerçekleri.

Spor 11.12.2018, 08:51 11.12.2018, 08:57 Burak ZİHNİ
Phillip Cocu gerçekleri! Ersun Yanal neden açıklanamıyor

Büyük umutlar ve beklentilerle girilen yeni sezonda küme düşme hattında kendini bulan Fenerbahçe'de görevden alınan Cocu'nun yerine getirilecek yeni teknik adam belirlendi. Takımı daha önce oynattığı futbolla şampiyonluğa götüren Ersun Yanal ile anlaşan Ali Koç ve yönetim KAP açıklamasını yapamadı. Sebebi ise Phillip Cocu.

Ersun Yanal neden açıklanamıyor?

Hollandalı çalıştırıcı sonrasında takımın emanet edileceği Ersun Yanal hakkında KAP bildirimi yapılması beklentileri şu ana kadar boşa çıktı. Cocu'nun sözleşmesinde bulunan ilk yılı dolmadan tüm maaşı ödenir maddesi yönetimin elini kolunu bağladı. Daha önce tazminatının bir senelik maaşı olduğu açıklanan genç teknik adamın kontratında dahası da var.

İnanılmaz!
Ancak müthiş bir iddia gündeme bomba gibi düştü. Cocu'nun sözleşmesinde, sözleşmesi 1 yıl dolmadan feshedilirse 3 yıllık maaşı ile birlikte takım şampiyon olmasa da şampiyonluk primlerinin de ödeneceğinin yazılı olduğu iddia edildi. Cocu'nun 1 yıllık ücretinin 3 milyon Euro. Takvim

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?