Sosa ve Toure'den Trabzonspor'a büyük şok

Trabzonspor'un Beşiktaş ile oynadığı mücadelede Atiba'nın müdahalesi ile yerde kalan Sosa ile karşılaşmanın sonlarında kendini yere bırakan Zargo Toure'nin sakatlığı büyük şok yarattı.

Spor 18.12.2018, 10:37 Burak ZİHNİ
Sosa ve Toure'den Trabzonspor'a büyük şok

Beşiktaş deplasmanında 2-0 öne geçmesine rağmen üstünlüğünü koruyamayan ve İstanbul'dan 2-2'lik beraberlikle ayrılan Trabzonspor'da sakatlık şoku. Jose Sosa'nın 4-6 hafta, Zargo Toure'nin ise 2-3 hafta boyunca takımla çalışamayacağı duyuruldu.

Trabzonspor’un resmi internet sitesinden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:
“Beşiktaş'la oynadığımız maçta sakatlanan Kaptanımız Jose Sosa ve Zargo Toure'nin sağlık durumlarıyla ilgili Sağlık Kurulu Başkanımız Yaşar Kibar Güven açıklamalarda bulundu.

Güven “Sosa ve Toure'nin yapılan fiziki muayeneleri ve çekilen MR sonuçları değerlendirildiğinde Sosa'nın sol bacak kas grubunda (Kalf) ikinci derece yaralanma tespit edildi. Sosa, 4 ile 6 hafta arası takımla birlikte çalışmalara katılamayacak. Toure'nin ise sol ön uyluk (Quadriceps) kasında birinci derece kas yaralanması saptandı. Bu oyuncumuzun da yaklaşık 2-3 hafta sonra çalışmalara başlamasını öngörmekteyiz” dedi.”

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?