Trabzonspor'un Noveçli golcüsü Alexander Sörloth bu akşam geliyor

Geçen sezonun en önemli performansına imza atan ve milli takımda gösterdiği formla da Avrupa'nın birçok takımını peşine takan Alexander Sörloth için Trabzonspor Kulübü'nden açıklama yapılmış, noter tespiti gerçekleştirildiği duyurulmuştu. Golcü futbolcunun nerede olduğu öğrenildi.

Spor 12.09.2020, 12:47 12.09.2020, 12:52 Burak Zihni
Trabzonspor'un Noveçli golcüsü Alexander Sörloth bu akşam geliyor

Dün akşam saatlerinde patlak veren Alexander Sörloth krizinde son dakika... Norveç Milli Takımı ile oynadığı iki maçın ardından Trabzon'a dönmeyen yıldız futbolcunun memleketi Norveç'te olduğu bilgilerine ulaşan Medyafaresi.com'dan Derya Özkök, Norveçli golcünün akşama doğru Trabzon’a geleceği ve antremanlara katılacağı bilgisine ulaştı. Trabzonspor resmi internet sitesinden  yayımlanan yazılı açıklamada Alexander Sörloth'un için disiplin talimatına göre hareket edileceği ve noter tespiti yapıldığı duyuruldu.

Sorloth ile ilgili yapılan  açıklama şöyle:

Futbolcumuz Alexander Sorloth için RB Leipzig Kulübünden resmi transfer teklifi gelmiş olup, yönetim kurulumuz tarafından kulübümüzün menfaatleri doğrultusunda bu teklif değerlendirilmektedir.

Kiralama sözleşmesinin erken feshini gerektiren ve tüm tarafların mutabık kalacağı bir anlaşma için süreç devam ederken, futbolcumuz Alexander Sorloth ülkesinin milli takımının kampına katılmak üzere Norveç’e gitmiştir. Karşılaşmaların ardından 8 Eylül Salı günü Trabzon’da olması gereken oyuncumuz, Oslo’da COVID-19 testi yaptırdığını, PCR testinin 10 Eylül Perşembe günü sonuçlanacağını ve 11 Eylül Cuma günü Trabzon’da olacağını tarafımıza bildirmiştir.

Bugün itibariyle henüz Trabzon’a gelmeyen futbolcumuz için noter tespiti yapılmış olup kulübümüzün disiplin talimatındaki ilgili maddeler yürürlüğe girmiştir.
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

trabzonsoor

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?