Trabzonspor'un anlaştığı futbolcular kim? Ahmet Ağaoğlu'nun sözleri sonrası gözler o isimlerde...

Süper Lig'de oynadığı son maçta Göztepe ile berabere kalan Trabzonspor'da transfer harekatı sürüyor. Bordo mavililerin Başkanı Ahmet Ağaoğlu -karşılaşma sonrasında yaptığı açıklamada taraftarları heyecanlandıracak ifadeler kullanmıştı. Ağaoğlu iki oyuncuyla prensipte anlaştıklarını duyurdu. Peki o iki isim kim? Detaylar haberimizde yer alıyor.

Spor 29.04.2021, 10:59 29.04.2021, 11:11 Burak ZİHNİ
Trabzonspor'un anlaştığı futbolcular kim? Ahmet Ağaoğlu'nun sözleri sonrası gözler o isimlerde...

Sezonun sona ermesine kısa bir süre kala transfer çalışmalarını devam ettiren Trabzonspor'un gündeminde birçok futbolcu bulunuyor. Fırtına, Abdullah Avcı'nın raporu doğrultusunda yürüttüğü harekattan en verimli şekilde ayrılmak ve yeni sezona başlamak isterken Başkan Ahmet Ağaoğlu da yaptığı açıklamada prensip anlaşamasına vardıkları oyuncuların olduğunu ve hafta içi de bir isimle daha aynı noktaya gelebileceklerini söyledi. Bu sözler sonrası taraftarlar da bu iki oyuncunun kim olduğunu merak ederek araştırmalarda bulunuyor. Peki, Trabzonspor'un anlaştığı futbolcular kim? Detaylar haberimizde.


4-5 oyuncu üzerinden harekat

Transfer konusunda sıkı çalıştıklarındı ve 4-5 oyuncu ile temasta bulunduklarını ifade eden Ağaoğlu; "Bunlardan 2 tanesi ile ön anlaşma sağlandı. 1 tanesiyle de çok büyük ihtimalle önümüzdeki hafta içerisinde prensip anlaşmasına varacağız. Geçtiğimiz hafta içerisinde hoca üzerinden şahsıma yapılan birtakım dedikodular var. Hocayla aramızda sorun olduğuna dair. Şu kadarını söyleyeyim takımın teknik direktörü Abdullah Avcı'dır. Hocayla 3 sene anlaştık daha 2 yılı var, inşallah başarılı olur ve daha fazla sözleşme imzalarız. Trabzonspor gibi takımlarda en önemli şey istikrardır. Tüm samimiyetimle söylüyorum, biz Abdullah hocayla bu istikrarı yakalayacağız. Takımın oynadığı futbola bakarsak göze hoş gelmeyen bir futbol olabilir ama istikrarı takım içerisinde sağlayarak takımı 4'üncülüğe kadar çıkardı. Bana göre yapabileceğinin en iyisini yaptı. Benim mukavelemin bitmesine de 8 ay var. Biz gideriz hoca kalır. Bazı insanların ince hesaplarının olması son derece doğal ama benimle yapılacak ince hesapları hoca ve kulüp üzerinden yapmasınlar. Bu hem kulübe hem de hocaya zarar verir. Ertuğrul Doğan'la aramızda sıkıntı olduğuna dair söylentiler oldu. 10 Ağustos 2018 tarihini Trabzonsporlular sakın unutmasın. Borçlardan dolayı lisans çıkartılamayacağı dedikodusu konuşulurken Ertuğrul Doğan o problemi çözen bir insandır. Çok değerli bir yöneticidir. Trabzonspor'umuzda uzun yıllar yöneticilik yapacaktır. Camianın en fazla ihtiyacı olan şey sukunet ve istikrar. Trabzonspor camiası da bunları bozacak haberlere prim vermesin." dedi.


 


Transferde anlaşılan oyuncular kim?

Başkan Ahmet Ağaoğlu'nun bu sözleri sonrasında taraftarlar da anlaşma noktasına gelinen futbolcuları merak ediyor. Bu oyuncuların devre arası da istenen ancak transferi gerçekleşmeyen Koita ve İtalya'da görüşme sağlanıp zorlu bir süreç sonrası el sıkışılan Bruno Peres olduğu tahmin ediliyor.

Yorumlar (0)