İzolasyon denetimi

Sultanbeyli İlçe Salgın Denetim Merkezine bağlı Mahalle Denetim ekipleri tarafından gerçekleştirilen 203 bin 487 izolasyon denetiminde 109 kişiye toplam 346 bin 620 lira para cezası kesildi.

İzolasyon denetimi

Koronavirüs hastalığına yakalanan veya temaslı olduğu için ev izolasyonunda bulunan kişilere yönelik olarak 11 Mart tarihinden bugüne kadar Sultanbeyli İlçe Salgın Denetim Merkezine bağlı Mahalle Denetim ekipleri tarafından gerçekleştirilen 203 bin 487 izolasyon denetiminde 109 kişiye adli ve idari işlem uygulanarak 346 bin 620 lira idari para cezası kesildi. Öte yandan Sultanbeyli Kaymakamlığı Vefa Sosyal Destek Grubu ekipleri, koronavirüs hastalığına yakalanıp izolasyon kurallarına uyan ve tedavi sürecinin ardından sağlığına kavuşan vatandaşlara geçmiş olsun ziyaretinde bulundu. Vefa çalışanları, koronavirüs tedbirlerini de uygulayarak, Sultanbeyli Kaymakamı Metin Kubilay'ın selamını ve geçmiş olsun dileklerini hastalığı atlatan vatandaşlara iletti ve çiçek takdim etti.

Kurallara uyanlara teşekkür

Sultanbeyli Kaymakamı Metin Kubilay konuyla ilgili yaptığı açıklamada "Sultanbeyli'de oluşturduğumuz filyasyon ekiplerinde görev alan tüm sağlık çalışanlarımızla birlikte koronavirüs hastalarının sağlığına kavuşması için mücadele ediyoruz. Karantina kurallarına uyup yapılan tedavinin ardından sağlığına kavuşan tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, kuralara uydukları için teşekkür ediyorum" dedi. Sultanbeyli Kaymakamı Metin Kubilay önceliklerinin halk sağlığını korumak olduğu için izolasyon, maske, mesafe ve temizlik kurallarına herkesin uymasını, özellikle hakkında izolasyon kararı bulunan vatandaşlarımızın izolasyon süreleri bitene kadar evlerinde kalmalarını rica etti.


 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?