9 Nisan 2018 Pazartesi Survivor'da kim elendi? Survivor 2018 SMS sonuçları

Survivor'da kim elendi sorusunun cevabı dün akşam SMS oylarıyla belli oldu. Büyük bir heyecana sahne olan adada ödül oyununu kim kazandığı da merak konusu. Özellikle voleybol konusundaki kıyasıya rekabet had safhadaydı. Peki Survivor'da kim elendi? İşte 9 Nisan Survivor SMS Sonuçları...

9 Nisan 2018 Pazartesi Survivor'da kim elendi? Survivor 2018 SMS sonuçları

Çukur ve Söz'ün heyecanının ardından bu kez Survivor için ekran başına kilitlenildi. Eleme potasındaki isimler arasından biri adadan ayrılacaktı. SMS Sonuçlarının belirleyici olduğu akşamda adaylar arasında yine kıyasıya mücadele yaşandı.Baraka ve kahvaltı ödülleri için oyunlarla birlikte yarışmadan elenen aday haberimizde.

Survivor'da kim elendi? 9 Nisan 2018 SMS Sonuçları

Survivor'da birbirinden iddialı üç aday ne yazık ki dün elenmemek için Türk halkının karşısına çıktı. 3 ismin SMS sonuçlarına göre adada kalıp veya ayrılacak olmasının ardından Cuma, Yağmur ve Funda arasından hangisinin eleneceği merak ediliyordu. Dominik'teki macerası biten ve Survivor'un 9 Nisan 2018 Pazartesi SMS oylarına göre ayrılan isim Funda oldu.

Muhteşeme kahvaltı!

Elemenin gerçekleşeceği gece oynanan ödül oyununda kazanan takım, çikolatalı ekmek ve pankek yemeye hak kazandı. Sunucu Acun Ilıcalı, ödül oyunu öncesinde her iki takıma da birer açma verdi. Çikolata ekmeğin dışında kahvaltıda ise kişi başı 2 çeşit peynir zeytin, domates, salatalık, hindi jambon ve çay verildi. Ödül oyununun kazanı 10-9 ile ünlüler takımı oldu.

survivor 2018 9 nisan kim elendi

Eşleşmelerde Turabi, Cumali ve Funda oynamayan yarışmacılar olmuştu.

Barakanın sahibi ünlüler

Survivor'da 9 Nisan akşamı konsey öncesinde oynanan ikinci ödül oyunu baraka için oldu. Konforlu barakada kalmak isteyen yarışmacılar için bir diğer sürpriz ise kıymalı poğaça ve çay olarak açıklandı. Baraka ödülünde kazanan taraf 10-8 ile ünlüler takımı oldu.

Haftanın birincilerine meyveli puding

Bu haftanın en iyi performansını sergileyen isimleri enerji veren meyvelerden yapılan meyveli puding ödülünü kazandı. Bu isim erkeklerde Mustafa Kemal ve Ümit Karan olurken; Kadınlarda ise Nagihan ve Damla olarak açıklandı.

Nagihan ilginç Cumali talebi

Sürekli olarak oyun kaybettiklerini ve bu durumun artık üzerinde çok güç bir durum yarattığını ifade eden gönüllüler takımı yarışmacısı Nagihan, yarışmanın sunucusu Acun Ilıcalı'dan özel bir ricada bulundu. Takım adına rica eden Nagihan, Cumali'yi çok sevdiklerini ancak çok başarılı olmadığını söyleyerek Cumali'nin karşı takıma geçmesini talep etti. 

Bu talebin üzerine Acun Ilıcalı, "Sizi haklı bulduğum taraf da var, Cumali sportif testlerden geçmedi çok değerli bir kardeşimiz ve ben kendisini çok sevdim, içi dışı bir, çok dobra Anadolu masumiyetini içinde taşıyan bir kardeşimiz ama şöyle bir durum var hakikaten sportif testlerden geçip de en iyileri bulduğumuz yarışmacılardan birisi değil. Ben sanki 10'a 8, 10'a 9'dasınız Cumali'yle birlikte de kazanabilirsiniz diye düşünüyorum. Ama bu benim görüşüm, sizin görüşünüz de önemli" cevabını verdi.

Ünlüler takımında söz alan Ümit Karan ise Cumali'ye kapılarını açabileceklerini söyledi. 

Cumali'nin bu konudaki düşüncelerini, "Karar takımın içerisinde verilmişse saygı duyarım. En çok hoşuma giden şey Hakan abinin bu karara dahil olmaması, Funda da çıkıp gitti zaten. Bu evli çiftlerin birbiriyle anlaşamaması gibi bir şeydir, zorlamaya gerek yok. Bu akşam olsun bitsin diyorum." şeklinde ifade etti.

Tüm bunların üzerine Acun Ilıcalı'nın konuya ilişkin kararı ise şu sözlerle netlik kazandı: "Talebi anladım. Bireysel olarak evet ya da hayır diyemem. Arkadaşlarla bu akşam toplanacağım. Kararımızı da en kısa sürede bildireceğiz. Çok yönlü bakılabilecek bir olay, bu akşam bir karar veririz."

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?