PlayStation Plus (PS Plus) 2020 ağustos ayı bedava oyunları | Ps4 ücretsiz oyun indir

PlayStation 5'i tanıtarak yeni bir döneme başlayan Sony'de ağustos ayından beklentiler yüksek. PlayStation 4 oyuncuları şimdiden ağustos ayı PlayStation Plus ücretsiz oyunları için sabırsız. İşte Sony'nin bu ay PlayStation 4 için sunduğu ve bedava indirilebilecek oyunlar listesi..

Teknoloji 30.07.2020, 12:49 25.08.2020, 10:36 Burak Zihni
PlayStation Plus (PS Plus) 2020 ağustos ayı bedava oyunları | Ps4 ücretsiz oyun indir

Sony dünyanın en çok tercih edilen sanal platformlarından olan PlayStation Plus (PS Plus) için 2020 Ağustos ayı bedava indirilebilecek oyunlar listesinin açıklanması bekleniyor. PS4 platform için oynanabilecek oyunların listesi haberimizde.


PS Plus üyeliği nasıl alınır?

Milyonlarca kullanıcıyla aynı platformda yer almak ve onlarla iletişime geçip karşılıklı oynayabilmeniz için PS Plus üyeliği şart koşulmaktadır. Bunun için izlemeniz gereken iki yol vardır. Bunlardan ilki Sony'nin kendi sitesinden PS Plus sekmesine tıklayarak üyeliğinizi başlatmaktır. Tanımladığınız mail ve şifreyle birlikte konsolunuzdan bilgileri girdiğinizde üyeliğiniz aktifleştirilecektir. İkinci husus ise konsolun kendisidir. Konsol üzerindeki menüden üst sekmelere gelip PS Plus üyeliğine tıklayarak paket seçiminizi yaparak üyelik başlangıcı yapabilirsiniz. Ayrıca çeşitli teknoloji firmalarından da şifre paketleri alabilirsiniz. 

2020 PS Plus üyeliği kaç lira?


PS Plus üyeliği olarak dört paket bulunmaktadır. Bunlardan ilki kullanıcıların PS Plus'u tanıması ve öğrenmesi adına verilen 14 günlük deneme paketidir. Bu dönemde herhangi bir ücret ödenmez. Deneme sürecinin ardından 1, 3 ve 12 ay olmak üzere üç seçenek daha kullanıcıların satın alabilmesi için hazırlanmıştır. PS Plus 1 aylık üyeliği 23,99 TL, 3 aylık üyeliği 74,99 TL ve 12 aylık paket 179,99 TL'dir.

 


2020 PS Plus Ağustos ayı ücretsiz oyunları

Sony, ücretli abonelik sistemi olan PlayStation Plus için ücretsiz dağıtacağı yeni oyunları belirledi. Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered ve Fall Guys: Ultimate Knockout oyunları Ağustos ayı boyunca ücretsiz olarak indirilebilir olacak. Oyuncular, bu oyunları kütüphanelerine eklediklerinde oyun yeniden ücretli dahi olsa ek ücret ödemeyecek.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?