PlayStation Plus (PS Plus) kasım ayı bedava oyunları

Teknoloji meraklılarının sabırsızlıkla beklediği PS Plus kasım ayı oyunları için geri sayım devam ediyor. İşte Sony'nin bu ay PlayStation 4 için sunduğu ve bedava indirilebilecek oyunlar listesi..

Teknoloji 29.10.2019, 07:09 31.10.2019, 10:44 Burak ZİHNİ

Sony dünyanın en çok tercih edilen sanal platformlarından olan PlayStation Plus (PS Plus) için 2019 kasım ayı bedava indirilebilecek oyunlar listesinin açıklanması bekleniyor. PS4 platform için oynanabilecek oyunların listesi haberimizde.


PS Plus üyeliği nasıl alınır?

Milyonlarca kullanıcıyla aynı platformda yer almak ve onlarla iletişime geçip karşılıklı oynayabilmeniz için PS Plus üyeliği şart koşulmaktadır. Bunun için izlemeniz gereken iki yol vardır. Bunlardan ilki Sony'nin kendi sitesinden PS Plus sekmesine tıklayarak üyeliğinizi başlatmaktır. Tanımladığınız mail ve şifreyle birlikte konsolunuzdan bilgileri girdiğinizde üyeliğiniz aktifleştirilecektir. İkinci husus ise konsolun kendisidir. Konsol üzerindeki menüden üst sekmelere gelip PS Plus üyeliğine tıklayarak paket seçiminizi yaparak üyelik başlangıcı yapabilirsiniz. Ayrıca çeşitli teknoloji firmalarından da şifre paketleri alabilirsiniz. 

2019 PS Plus üyeliği kaç lira?


PS Plus üyeliği olarak dört paket bulunmaktadır. Bunlardan ilki kullanıcıların PS Plus'u tanıması ve öğrenmesi adına verilen 14 günlük deneme paketidir. Bu dönemde herhangi bir ücret ödenmez. Deneme sürecinin ardından 1, 3 ve 12 ay olmak üzere üç seçenek daha kullanıcıların satın alabilmesi için hazırlanmıştır. PS Plus 1 aylık üyeliği 23,99 TL, 3 aylık üyeliği 74,99 TL ve 12 aylık paket 179,99 TL'dir.

 


2019 PS Plus kasım ayı ücretsiz oyunları

Nioh ve Outlast 2* Kasım ayında PlayStation Plus abonelerini bekliyor olacak. Her iki oyun da kendi türlerinde oldukça popüler yapımlar. 2017 yılında yayınlanan Nioh, RPG türünün son yıllardaki en sevilen yapımlarından birisi olmuştu. 

*Outlast 2, TR PSN'de yer almıyor. Outlast 2 yerine Türkiye'de muhtemelen farklı bir oyun verilecek ancak bu konuda henüz açıklama yapılmadı.

Nioh ve Outlast 2, 5 Kasım itibarıyla indirilebilir olacak. Bu tarihe kadar geçtiğimiz ayın oyunlarını indirebilirsiniz. Ekim ayında The Last of Us Remastered ve MLB The Show 19 verilmişti.


Yorumlar (16)
Orkun 10 ay önce
Ne çıkacak acaba
Süleyman 10 ay önce
Teşekkürler.
Orkun 10 ay önce
Oyun ne
FPS 10 ay önce
İlerlemeli bir oyun varsa süper
Kasım ayı gelsim 10 ay önce
PSN ücretlerine de bi indirim yapsalar keşke :/
KbSss 10 ay önce
Beklediğim bir oyun var. Yabancı sitelerde yazıyordu. İnşallah listededir.
Sevda 10 ay önce
Oyunlar gelsin de keyfimize bakalım
Oyun çılgını 10 ay önce
Umarım güzel oyunalr olur
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?