Vodafone Bedava İnternet | 24 GB Bedava İnternet Kampanyası

Operatörler girdikleri kampanya yarışında birbirlerine üstünlük kurabilmek adına çalışıyor. O kampanyalardan biri de Vodafone'un bedava 24 GB internet hediyesi. Peki Vodafone bedava internet nasıl yapılır ve 24 GB alınır? İşte detaylar...

Teknoloji 19.09.2019, 13:46 19.09.2019, 14:13 Gazete Damga
Vodafone Bedava İnternet | 24 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türkiye'de faaliyet gösteren dev şirketlerden biri olan Vodafone, yeni kampanyasını kullanıcılarına ve hattını taşımayı düşünen vatandaşlara sundu. Vodafone bedava 24 gb internet kampanyası ile karşımızda. Peki Vodafone bedava 24 gb internet nasıl yapılır? Detaylar haberimizde.

Cihazınızı seçin, hattınızı taşıyın

Yaz ayına özel bir kampanyayla daha karşımıza çıkan Vodafone, yeni hat taşıyan yada hat başvurusunda bulunan aboneler için 12 ay boyunca geçerli 24 GB bedava internet kampanyası veriyor. 12 ay boyunca istediğiniz zaman kullanabileceğiniz 30 gb ücretsiz internet nasıl yapılır sizlere anlatalım. Vodafone Numara Taşıma adresine girerek internet üzerinden hemen kampanyadan faydalanabilirsiniz. Redli 8, Uyumlu 6 gibi kampanyaların hepsinden bedava internetinizi hemen alabilirsiniz.

Vodafone hangi illerde bedava internet veriyor?
​​​​​​​
Vodafone Bursa, İzmir, Antalya, Mersin ve Kayseri'de Vodafone faturalı yada faturasız hatlıların hepsine 2 GB Bedava internet veriyor. Bu illerde yaşıyorsunuz yukarıdaki kampanyaya ek 24 GB internet bedava kazanabilirsiniz.


Yorumlar (2)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?