1 Ağustos Doya Doya Moda kim birinci oldu? Doya Doya Moda puan durumu

Türkiye'nin en çok seyredilen yarışmalarından biri olan Doya Doya Moda'da yeni hafta heyecanı yaşanıyor. Birbirinden iddialı 7 yarışmacının amansız rekabetine sahne olacak zorlu programda bugünden itibaren yeni bir isim daha programda olacak ve ödüller için yarışacak. Gün sonunda elde edilecek puanlar da merak konusu ve araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Peki, 1 Ağustos Doya Doya Moda kim birinci oldu? Doya Doya Moda puan durumu haberimizde.

Televizyon 01.08.2022, 14:20 Burak ZİHNİ
1 Ağustos Doya Doya Moda kim birinci oldu? Doya Doya Moda puan durumu

Yeni sezonunda da yoluna dolu dizgin devam eden Doya Doya Moda'da 3. hafta başlıyor. Bugünden itibaren cumaya kadar kombinleri ile şıklık mücadelesine girecek yarışmacılar arasındaki rekabet sonunda alınacak puanlar da merak konusu ve araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Katılacak yeni yarışmacının da performansı sabırsızlıkla bekleniyor. Selen Özcan'dan sonra gelecek isim fragmanda açıklanmadı. Yeni bölümde izleyicilerin karşısına çıkacak. Peki, 1 Ağustos Doya Doya Moda kim birinci oldu? Doya Doya Moda puan durumu haberimizde.


 

Doya Doya Moda 1 Ağustos Pazartesi kim birinci oldu?

Her bedenden katılıma izin verilen ve daha da rekabetçli hale gelen programda 7 kadının moda alanında kendini en iyi ifade eden yarışmacı olarak mücadele verdiği Doya Doya Moda'nın son günkü puanları oldukça merak ediliyor. Yarışmacıların tarzlarını yanıstacağı sınavda alacakları notlar ve yorumlar gelecekleri için de belirleyici rol oynayabilir. Doya Doya Moda 1 Ağustos Pazartesi puanları aşağıda yer almaktadır.

  • Zeynep Billur Uludağ:
  • Banu Teker:
  • Nihan Sağır: 
  • Aleyna Koç: 
  • Yeni yarışmacı:
  • Hülya Yenidoğmuş:
  • Tina Özdemir: 

Doya Doya Moda yarışmacıları kimdir?

Her biri çok iddialı, stil sahibi olduğunu düşündüğü, hırsı ile yarışmaya damga vuracağınanan 7 kız Çarşambaden cumaya rekabet içerisinde birbirlerini geçmeye çalışıyor. Yayınlanan son haftadan itibaren Doya Doya Moda yarışmacılarını sizler için derledik. Önceki sezonda başlayan ve bu sezonda da devam eden Doya Doya Moda'nın yebi döneminde oldukça güzel isimler var. Doya Doya Moda'da Zeynep Billur Uludağ, Banu Teker, Nihan Sağır, Özge Özder, Aleyna Koç, Hülya Yenidoğmuş ve Tina Özdemir mücadele edecek. Sezon boyunca katılacak isimler de listeye eklenecek.


 

Doya Doya Moda hakkında

Yapımcılığını Talya Prodüksiyon'un üstlendiği ve Castillo di Riva'da çekimleri yapılan Doya Doya Moda'da Uğurkan Erez, Gülşah Saraçoğlu, Yasemin Yılmaz ve Serdar Uzuntaş jüri üyeliğini üstleniyor. Beş gün boyunca en fazla puanı toplayan yarışmacı hafta sonunda ödüle kavuşuyor.

Yorumlar (0)
banner162
banner147
banner163
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?