10 Haziran Zuhal Topal'la Yemekteyiz bu hafta kim birinci oldu?

Dual Yapım imzasını taşıyan bölümleri ile izleyenleri ekran başına kilitleyen Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de sezon sonuna doğru gelinirken bir hafta daha bitiyor. Pazartesi günü başlayan ve dört gündür devam eden haftayı kapatacak isim belirlendi. Halil Onat kendisine verilecek sürede birincilik için yarışacak ve ardından alacağı puanlarla birlikte final etabında birincilik için mücadele ortaya koyacak. Gün sonunda elde edilecek sıralamalar da merak konusu. Peki, 10 Haziran Zuhal Topal'la Yemekteyiz bu hafta kim birinci oldu? Detaylar haberimizde.

Televizyon 10.06.2022, 14:17 Burak ZİHNİ
10 Haziran Zuhal Topal'la Yemekteyiz bu hafta kim birinci oldu?

TV8 ekranlarının sevilerke seyredilen programı Zuhal Topal'la Yemekteyiz'in yeni haftası tamamlanıyor. Pazartesi günü Fatma Pişkin'in haftayı başlattığı zorlu maratonda Halil, Fatma ve Gülay yarıştı. Sıra ise Halil Onat'a geldi. Genç yarışmacı mutfağa girerek kendisine tanınan sürede birinciliği elde edecek performansa imza atmak amacında. Peki, Zuhal Topal'la Yemekteyiz Halil kaç puan aldı? 10 Haziran 2022 Cuma puanları haberimizde yer almaktadır.


 

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Halil Onat menüsü ve puanları

Rakiplerine karşı vereceği mücadele ile 15 bin liranın sahibi olmak isteyen Halil Onat hazırlayacağı menü de sabırsızlıkla bekleniyor. Yapacağı yemeklerle birlikte cuma kendisine avantaj sağlamayı hedefleyen genç yarışmacının gün sonunda alacağı puanlar finaldeki kaderini etkileyecek. Rakiplerin beğeni seviyesi çok yüksek ve buna göre hareket etmesi gerekiyor.
 

Gülay X
Fatma X
Öznur X
Metin X
Zuhal Topal X
TOPLAM: XX

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Hande Gün

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Hande

zuhal topal'la yemekteyiz seda şişman

Zuhal Topal'la Yemekteyiz İrem Çankaya

Zuhal Topal'la Yemekteyiz İrem


selin esra arslanbaş

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Banu DoğanZuhal Topal'la Yemekteyiz Banu Doğan

zuhal topal'la yemekteyiz ayfer

zuhal topal'la yemekteyiz zeynep billur uludağ

zeynep billur uludağ

zeynep billur uludağ

zeynep billur uludağ

gökçe öztekin

gökçe öztekin fotoğrafları

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?