14 Eylül Pazartesi Zuhal Topal'la Sofrada canlı izle

Türkiye'nin en lezzetli günlük yemek yarışmalarının başında gelen Zuhal Topal'la Sofrada'nın yeni haftası başlıyor. Birbirinden iddialı gelin ve kayınvallidelerin yarışacağı programda izleyiciler keyifli anlar kadar gerilimli dakikalara da tanıklık edecek. Her anında ayrı bir tat bırakacak olan programı seyretmek isteyenler araştırmalarda bulunuyor. 14 Eylül Pazartesi Zuhal Topal'la Sofrada canlı izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.

Televizyon 14.09.2020, 14:38 14.09.2020, 17:07 Burak Zihni

Güzel sunucu Zuhal Topal'ın yüzlerce bölümdür ekranlara gelen yarışması Zuhal Topal'la Sofrada'nın yeni haftası ve günü başlıyor. Gamze Çetinkal'ın birinciliği ile sona eren haftanın devamında heyecan kaldığı yerden sürecek. Genç gelin mutfağa girerek elinden gelenin en iyisini yapmak üzere kolalrını sıvayacak. Seyirciler de şimdiden programı izlemek için araştırmalarda bulunuyor. 14 Eylül Pazartesi Zuhal Topal'la Sofrada canlı izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.

 

Zuhal Topal'la Sofrada izle

Türkiye'nin en çok tercih edilen kanallardından birinde yayınlanan Zuhal Topal'la Sofrada hafta içi her gün 16.00'da izleyicisinin karşısına çıkıyor. Bunun yanında yeni bölümlerini kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için de FOX Play imkanı sunuluyor.Ayda 4.99 TL karşılığında üyeliğinizi başlatabilir hem Zuhal Topal'la Sofrada hem de FOX TV'nin tüm içeriklerine ulaşabilirsiniz.
 

Zuhal Topal'la Sofrada canlı izle

Yarışmayı FOX TV'nin yanısıra ücretli üyelik sistemi ile hizmet sunan BluTV aracılığıyla da canşı izleyebilirsiniz.

zuhal topal'la sofrada cansu gülmez gürgen

zuhal topal'la sofrada sevinç erkoç

zuhal topal'la sofrada Bergane mehdiyeva

zuhal topal'la sofrada begüm yavuz arslan

zuhal topal'la sofrada fatma nur erdoğan


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?