16 Haziran 2022 Perşembe İzmir ve Ankara At Yarışı Tahminleri (izle) - TAY TV ve TJK TV

Türkiye'nin en çok takip edilen şans oyunlarından biri olan altılı ganyanda yeni bir gün daha başlıyor. İki büyük şehirin ev sahipliği yapacağı koşularda elde edilecek sonuçları bilmek isteyen yarış severler araştırmalarda bulunarak bilgi sahibi olmak istiyor. 16 Haziran 2022 Perşembe İzmir ve Ankara At Yarışı Tahminleri haberimizde.

Televizyon 15.06.2022, 06:51 Burak ZİHNİ
16 Haziran 2022 Perşembe İzmir ve Ankara At Yarışı Tahminleri (izle) - TAY TV ve TJK TV

İzmir ve Ankara'da koşulacak koşularla birlikte para kazanmak isteyen yarış severler de araştırmalarda bulunarak para kazanmaya çalışıyor. At Yarışı için her gün binlerce kupon oluşturuluyor, tahminler yapılıyor ve yorumlar yazılıyor. Yarın İzmir ve Ankara'da koşulması planlanan yarışlar için altılı ganyan severler hazırlıklarını sürdürüyor. DAMGA'da yer alan kazanma yüzdesi yüksek tahminlerle siz değerli okuyucularımıza bankoya yakın değerler veriyoruz. Haberimizde okuyacağınız tahminler üzerinden sizler de kuponlar oluşturabilir ve at yarışlarındaki kazancınızı artırabilirsiniz.


 

16 Haziran Perşembe at yarışları saat kaçta?

Haftanın dördüncü gününde koşulacak olan İzmir yarışları 17:15'te başlayacak ve 21:30'da sona erecek. Ankara'da ise yarışlar 14:00'da başlayıp 18.45'te tamamlanacak. Yarışları TAY TV ve TJK TV'den canlı olarak izleyebilirsiniz.


16 Haziran Perşembe İzmir at yarışları tahminleri

Tahminler hazırlanıyor. Haberimize eklenecek.

16 Haziran Perşembe Ankara at yarışları tahminleri

Tahminler hazırlanıyor. Haberimize eklenecek.

Yorumlar (0)
banner162
banner147
banner163
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?