2 Ağustos Doya Doya Moda kim birinci oldu? Doya Doya Moda puan durumu

TV8 ekranlarının sevilerek seyredilen yarışması Doya Doya Moda'da yeni bir gün daha başlıyor. Birbirinden iddialı yarışmacıların amansız rekabetine sahne olan programda yaşanacak mücadele herkesi televizyon başına kilitleyecek. Her anı çekişme ve şıklık oldu maratonda herkesin tek hedefi zirvede yer alabilmek. Peki, 2 Ağustos Doya Doya Moda kim birinci oldu? Doya Doya Moda puan durumu haberimizde.

Televizyon 02.08.2022, 14:34 Burak ZİHNİ
2 Ağustos Doya Doya Moda kim birinci oldu? Doya Doya Moda puan durumu

3. sezonunda 3. haftasıyla seyircilerin karşısına çıkan Doya Doya Moda'da yeni bir gün daha başlıyor. İstanbul sokaklarında devam edecek rekabetin had safhaya yükseleceği zorlu mücadelede herkes belirlenen konsepti jüriye kabul ettirebilmek adına çaba gösterecek. Seyirciler de gün içerisinde neler olduğunu izlemek ve sonunda kimin ipi göğüslediğini görmek amacıyla araştırmalarda bulunuyor. Peki, 2 Ağustos Doya Doya Moda kim birinci oldu? Doya Doya Moda puan durumu haberimizde.


 

Doya Doya Moda 2 Ağustos Salı kim birinci oldu?

Her bedenden katılıma izin verilen ve daha da rekabetçli hale gelen programda 7 kadının moda alanında kendini en iyi ifade eden yarışmacı olarak mücadele verdiği Doya Doya Moda'nın son günkü puanları oldukça merak ediliyor. Yarışmacıların tarzlarını yanıstacağı sınavda alacakları notlar ve yorumlar gelecekleri için de belirleyici rol oynayabilir. Doya Doya Moda 2 Ağustos Salı puanları aşağıda yer almaktadır.

  • Zeynep Billur Uludağ:
  • Banu Teker:
  • Nihan Sağır: 
  • Aleyna Koç: 
  • Yeni yarışmacı:
  • Hülya Yenidoğmuş:
  • Tina Özdemir: 

Doya Doya Moda yarışmacıları kimdir?

Her biri çok iddialı, stil sahibi olduğunu düşündüğü, hırsı ile yarışmaya damga vuracağınanan 7 kız Çarşambaden cumaya rekabet içerisinde birbirlerini geçmeye çalışıyor. Yayınlanan son haftadan itibaren Doya Doya Moda yarışmacılarını sizler için derledik. Önceki sezonda başlayan ve bu sezonda da devam eden Doya Doya Moda'nın yebi döneminde oldukça güzel isimler var. Doya Doya Moda'da Zeynep Billur Uludağ, Banu Teker, Nihan Sağır, Özge Özder, Aleyna Koç, Hülya Yenidoğmuş ve Tina Özdemir mücadele edecek. Sezon boyunca katılacak isimler de listeye eklenecek.


 

Doya Doya Moda hakkında

Yapımcılığını Talya Prodüksiyon'un üstlendiği ve Castillo di Riva'da çekimleri yapılan Doya Doya Moda'da Uğurkan Erez, Gülşah Saraçoğlu, Yasemin Yılmaz ve Serdar Uzuntaş jüri üyeliğini üstleniyor. Beş gün boyunca en fazla puanı toplayan yarışmacı hafta sonunda ödüle kavuşuyor.

Yorumlar (0)
banner162
banner147
banner163
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?