2 Mayıs 2022 Pazartesi Şanlıurfa ve Bursa At Yarışı Programı Tahminleri ve Bülteni (izle)

Türkiye Jokey Kulübü tarafından düzenlenen at yarışlarında yepyeni bir hafta daha başlıyor. Bursa ve Şanlıurfa'da gerçekleştirilecek olan koşularla ilgili olarak araştırmalar sürüyor. Altılı ganyan severler en doğru tercihleri yapmak amacında. 2 Mayıs 2022 Pazartesi Şanlıurfa ve Bursa At Yarışı Programı Tahminleri ve Bülteni haberimizde.

Televizyon 01.05.2022, 06:47 Burak ZİHNİ
2 Mayıs 2022 Pazartesi Şanlıurfa ve Bursa At Yarışı Programı Tahminleri ve Bülteni (izle)

Her gün binlerce kişiyi peşinden sürükleyen at yarışları için bugün de yeni bir maraton başlıyor. Kasasını para doldurmak isteyenler sürekli olarak hazır kupon, banko tahmin ve at yarışı programı arıyor. Google üzerinde gerçekleştirilen sorgulamalarda da kesin sonuç bulmak adına gayret gösteriliyor. Şanlıurfa ve Bursa'daki koşularda kazanabilecek, sürpriz yapabilecek ve kazandırabilecek atları sizler için derledik.

At Yarışı için her gün binlerce kupon oluşturuluyor, tahminler yapılıyor ve yorumlar yazılıyor. Yarın Şanlıurfa'da koşulması planlanan iki şehir için hazırlıklarımız tamamlandı, istatistikler çıkarıldı ve tüm bilgilerle karşınızdayız. Gazete Damga'da yer alan kazanma yüzdesi yüksek tahminlerle siz değerli okuyucularımıza bankoya yakın değerler veriyoruz. Haberimizde okuyacağınız tahminler üzerinden sizler de kuponlar oluşturabilir ve at yarışlarındaki kazancınızı artırabilirsiniz.

Altılı Ganyan'da heyecan dolu bir gün bizleri bekliyor. 2 Mayıs 2022 Pazartesi günü Şanlıurfa ve Bursa'daki yarışlar herkesi ekran başına çekecek. Peki Şanlıurfa ve Bursa at yarışlarında hangi atlar favori? 2 Mayıs 2022 Pazartesi günü altılı ganyan, at yarışı sonuçları. 2 Mayıs 2022 Pazartesi Şanlıurfa altılı sonuçları. 2 Mayıs 2022 Pazartesi Bursa altılı sonuçları. TAY TV ve TJK TV'nin frekansları. Digiturk'te kaçıncı kanalda? İşte 2 Mayıs 2022 Pazartesi günü Şanlıurfa ve Şanlıurfa'daki altılı ganyan at yarışı sonuçları. Altılı Ganyan tahminleri

Gazete Damga'da yeni günün tahminleri hazır. 2 Mayıs 2022 Pazartesi günü Şanlıurfa ve Bursa'daki at yarışlarının editör tahminleri editörler aracılığıyla sizlerle. Şansınız bol olsun.

2 Mayıs 2022 Pazartesi Şanlıurfa At Yarışı Programı (Tahminler hazırlanıyor)

 

2 Mayıs 2022 Pazartesi Bursa At Yarışı Programı (Tahminler hazırlanıyor)

 

Yorumlar (0)
banner159
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?