20 Temmuz Doya Doya Moda kim birinci oldu? Doya Doya Moda puan durumu

Talya Prodüksiyon imzasını taşıyan bölümleri ile izleyicilerin karşısına çıkmaya devam eden Doya Doya Moda'da haftanın üçüncü günü başlıyor. İstanbul sokaklarında sürecek kombin yarışı sonrasında yarışmacılar jüriden puanlarını alacak. Peki, 20 Temmuz Doya Doya Moda kim birinci oldu? Doya Doya Moda puan durumu haberimizde.

Televizyon 20.07.2022, 14:24 20.07.2022, 14:38 Burak ZİHNİ
20 Temmuz Doya Doya Moda kim birinci oldu? Doya Doya Moda puan durumu

TV8'de yayınlandığı dönemde ekranlarda kombin rüzgarı estiren Doya Doya Moda'da yeni bir gün daha başlıyor. Birbirinden iddialı yarışmacıların İstanbul sokaklarında gerçekleşecek rekabetin ardından toplanacak puanlara göre oluşacak sıralama merak konusu. Jüri üyelerinin gözüne girebilmek adına ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışacak güzel hanımefendiler için izleyiciler de geri sayımda. Peki, 20 Temmuz Doya Doya Moda kim birinci oldu? Doya Doya Moda puan durumu haberimizde.


 

Doya Doya Moda 20 Temmuz Çarşamba kim birinci oldu? 

Her bedenden katılıma izin verilen ve daha da rekabetçli hale gelen programda 7 kadının moda alanında kendini en iyi ifade eden yarışmacı olarak mücadele verdiği Doya Doya Moda'nın ilk günkü puanları oldukça merak ediliyor. Yarışmacıların tarzlarını yanıstacağı ilk sınavda alacakları notlar ve yorumlar gelecekleri için de belirleyici rol oynayabilir. Doya Doya Moda 20 Temmuz Çarşamba puanları aşağıda yer almaktadır.

  • Zeynep Billur Uludağ:
  • Banu Teker:
  • Nihan Sağır: 
  • Aleyna Koç: 
  • Özge Özder: 
  • Hülya Yenidoğmuş:
  • Tina Özdemir:


 

Doya Doya Moda yarışmacıları kimdir?


Her biri çok iddialı, stil sahibi olduğunu düşündüğü, hırsı ile yarışmaya damga vuracağınanan 7 kız pazartesiden cumaya rekabet içerisinde birbirlerini geçmeye çalışıyor. Yayınlanan son haftadan itibaren Doya Doya Moda yarışmacılarını sizler için derledik. Önceki sezonda başlayan ve bu sezonda da devam eden Doya Doya Moda'nın yebi döneminde oldukça güzel isimler var. Doya Doya Moda All Star'da Zeynep Billur Uludağ, Banu Teker, Nihan Sağır, Özge Özder, Aleyna Koç, Hülya Yenidoğmuş ve Tina Özdemir mücadele edecek.


 

Doya Doya Moda hakkında

Yapımcılığını Talya Prodüksiyon'un üstlendiği ve Castillo di Riva'da çekimleri yapılan Doya Doya Moda'da Uğurkan Erez, Gülşah Saraçoğlu, Yasemin Yılmaz ve Serdar Uzuntaş jüri üyeliğini üstleniyor. Beş gün boyunca en fazla puanı toplayan yarışmacı hafta sonunda ödüle kavuşuyor.

Yorumlar (0)
banner162
banner147
banner163
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?