21 Temmuz Doya Doya Moda kim birinci oldu? Doya Doya Moda puan durumu

Türkiye'nin en çok seyredilen programlarından biri olmaya devam eden Doya Doya Moda'da yeni sezon tüm hızıyla sürüyor. İstanbul sokaklarında kıyasıya bir mücadelenin yaşandığı programda bugün de izleyiciler televizyon başına kilitlenecek. Amansız rekabetin ardından alınacak puanlar da merak konusu ve araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Peki, 21 Temmuz Doya Doya Moda kim birinci oldu? Doya Doya Moda puan durumu haberimizde.

Televizyon 21.07.2022, 13:58 Burak ZİHNİ
21 Temmuz Doya Doya Moda kim birinci oldu? Doya Doya Moda puan durumu

Talya Prodüksiyon imzasıyla yayınlanmaya devam eden ve yeni sezonuna pazartesi itibarıyla başlayan Doya Doya Moda'da adım adım ilk haftanın sonuna gidiliyor. 7 kadın yarışmacının en şık olabilmek adına verecekleri mücadelenin süreceği programda yine herkes jüriye kendini beğendirmeye çalışacak. Günün konseptine göre de yapılacak tercihler yarışmacıların kaderini belirleyecek. Final öncesindeki son günde herkesin hedefi birinciliği elde ederek yarın için avantaj sağlamak. Peki, 21 Temmuz Doya Doya Moda kim birinci oldu? Doya Doya Moda puan durumu haberimizde.

 

Doya Doya Moda 21 Temmuz Perşembe kim birinci oldu? 

Her bedenden katılıma izin verilen ve daha da rekabetçli hale gelen programda 7 kadının moda alanında kendini en iyi ifade eden yarışmacı olarak mücadele verdiği Doya Doya Moda'nın ilk günkü puanları oldukça merak ediliyor. Yarışmacıların tarzlarını yanıstacağı ilk sınavda alacakları notlar ve yorumlar gelecekleri için de belirleyici rol oynayabilir. Doya Doya Moda 21 Temmuz Perşembe puanları aşağıda yer almaktadır.

  • Zeynep Billur Uludağ:
  • Banu Teker:
  • Nihan Sağır: 
  • Aleyna Koç: 
  • Özge Özder: 
  • Hülya Yenidoğmuş:
  • Tina Özdemir:


 

Doya Doya Moda yarışmacıları kimdir?


Her biri çok iddialı, stil sahibi olduğunu düşündüğü, hırsı ile yarışmaya damga vuracağınanan 7 kız pazartesiden cumaya rekabet içerisinde birbirlerini geçmeye çalışıyor. Yayınlanan son haftadan itibaren Doya Doya Moda yarışmacılarını sizler için derledik. Önceki sezonda başlayan ve bu sezonda da devam eden Doya Doya Moda'nın yebi döneminde oldukça güzel isimler var. Doya Doya Moda All Star'da Zeynep Billur Uludağ, Banu Teker, Nihan Sağır, Özge Özder, Aleyna Koç, Hülya Yenidoğmuş ve Tina Özdemir mücadele edecek.


 

Doya Doya Moda hakkında

Yapımcılığını Talya Prodüksiyon'un üstlendiği ve Castillo di Riva'da çekimleri yapılan Doya Doya Moda'da Uğurkan Erez, Gülşah Saraçoğlu, Yasemin Yılmaz ve Serdar Uzuntaş jüri üyeliğini üstleniyor. Beş gün boyunca en fazla puanı toplayan yarışmacı hafta sonunda ödüle kavuşuyor.

Yorumlar (0)
banner162
banner147
banner163
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?