23 Haziran 2022 Perşembe reyting sonuçları | İçimdeki Ateş, Survivor, Örümcek Adam Esra Erol'da ve Müge Anlı

Türkiye'nin en çok seyredilen kanallarında yepyeni bir gün daha sona erdi. Birbirinden iddialı yapımlarının izleyicilerin karşısına çıktığı zorlu günde yine çok sayıda yayın ilgiyle seyredildi ve ardından elde edilecek sonuçların yanı sıra sıralama da merak konusu olarak araştırılmaya başlandı. Dizilerden İçimdeki Ateş ilk bölümü ile yayınlanırken Survivor milyonları ekranlara kilitledi. Örümcek Adam film kategorisinde, Esra Erol'da ve Müge Anlı ile Tatlı Sert de reality programlar arasında zirveyi zorluyor. FOX Ana Haber de yine çok iddialı. Peki, dün en çok hangi dizi veya program izlendi? 23 Haziran 2022 Perşembe reyting sonuçları haberimizde.

Televizyon 23.06.2022, 11:43 Burak ZİHNİ
23 Haziran 2022 Perşembe reyting sonuçları | İçimdeki Ateş, Survivor, Örümcek Adam Esra Erol'da ve Müge Anlı

30 Haziran Perşembe Reyting sonuçları açıklandı mı? sorusunun yanıtı merakla araştırılıyor ve öğrenilmek isteniyor. Her anında izleyicilerin ekran karşısına kilitlendiği televizyon dünyasında Esra Erol'da, Müge Anlı ile Tatlı Sert, Camdaki Kız, FOX Haber, Bir Zamanlar Çukurova ve Survivor ile farklı kategorilerden zirve adayları var. Peki en çok hangisi izlendi? 23 Haziran 2022 Perşembe Reyting sonuçları haberimizde yer alıyor. Sizler de güne dair tahminlerinizi ve yorumlarınızı yazabilirsiniz.



 

23 HAZİRAN 2022 PERŞEMBE REYTİNG SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

23 Haziran 2022 Perşembe tüm kanallara ait reyting sonuçları merak ediliyor. Günlük olarak yayınlanan ve Total, AB ve +ABC1 olarak ölçülen reyting sonuçlarına göre sıralama açıklanıyor. Ancak 23 Haziran 2022 Perşembe reyting sonuçları henüz belli değil. 10.15-10.30 arasında kamuoyu ile paylaşılacak. Geçen hafta sıralama şu şekildeydi;
 

23 HAZİRAN REYTİNG SONUÇLARI

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?