27 Temmuz Doya Doya Moda kim birinci oldu? Doya Doya Moda puan durumu

Türkiye'nin en çok seyredilen programlarından biri olan Doya Doya Moda'da haftanın üçüncü günü ekranlara geliyor. Birbirinden iddialı ve güzel yarışmacıların performanslarıyla jüriye kendilerini beğendirmek adına mücadele verdikleri yarışmada herkesin hedefi günü birinci bitirebilmek. Zaman zaman gerginliklerin yaşanacağı ancak eğlencenin hiç bitmeyeceği bir gün seyircileri bekliyor. 27 Temmuz Doya Doya Moda kim birinci oldu? Doya Doya Moda puan durumu haberimizde.

Televizyon 27.07.2022, 14:42 Burak ZİHNİ
27 Temmuz Doya Doya Moda kim birinci oldu? Doya Doya Moda puan durumu

Doya Doya Moda'da rekabet tüm hızı ile devam ediyor. Amansız mücadeleye sahne olan programın yeni bölümünde yine herkes ekranları başına kilitlenecek. Yarışmacıların belirleyeceği kombinleriyle jüri karşısına çıkacağı günde alacakları puanlar kaderlerini belirleyebilir. Cuma yaklaştıkça da telafi şansı azalıyor. Herkesin hedefi bugünü birinci tamamlayabilmek. Peki, 27 Temmuz Doya Doya Moda kim birinci oldu? Doya Doya Moda puan durumu haberimizde.


 

Doya Doya Moda 27 Temmuz Çarşamba kim birinci oldu?

Her bedenden katılıma izin verilen ve daha da rekabetçli hale gelen programda 7 kadının moda alanında kendini en iyi ifade eden yarışmacı olarak mücadele verdiği Doya Doya Moda'nın son günkü puanları oldukça merak ediliyor. Yarışmacıların tarzlarını yanıstacağı sınavda alacakları notlar ve yorumlar gelecekleri için de belirleyici rol oynayabilir. Doya Doya Moda 27 Temmuz Çarşamba puanları aşağıda yer almaktadır.

  • Zeynep Billur Uludağ:
  • Banu Teker:
  • Nihan Sağır: 
  • Aleyna Koç: 
  • Selen Özcan
  • Hülya Yenidoğmuş:
  • Tina Özdemir:


 

Doya Doya Moda yarışmacıları kimdir?


Her biri çok iddialı, stil sahibi olduğunu düşündüğü, hırsı ile yarışmaya damga vuracağınanan 7 kız Çarşambaden cumaya rekabet içerisinde birbirlerini geçmeye çalışıyor. Yayınlanan son haftadan itibaren Doya Doya Moda yarışmacılarını sizler için derledik. Önceki sezonda başlayan ve bu sezonda da devam eden Doya Doya Moda'nın yebi döneminde oldukça güzel isimler var. Doya Doya Moda'da Zeynep Billur Uludağ, Banu Teker, Nihan Sağır, Özge Özder, Aleyna Koç, Hülya Yenidoğmuş ve Tina Özdemir mücadele edecek. Sezon boyunca katılacak isimler de listeye eklenecek.


 

Doya Doya Moda hakkında

Yapımcılığını Talya Prodüksiyon'un üstlendiği ve Castillo di Riva'da çekimleri yapılan Doya Doya Moda'da Uğurkan Erez, Gülşah Saraçoğlu, Yasemin Yılmaz ve Serdar Uzuntaş jüri üyeliğini üstleniyor. Beş gün boyunca en fazla puanı toplayan yarışmacı hafta sonunda ödüle kavuşuyor.

Yorumlar (0)
banner162
banner147
banner163
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?