28 Temmuz 2022 Perşembe Kocaeli ve Ankara At Yarışı Tahminleri (izle) - TAY TV ve TJK TV

Türkiye Jokey Kulübü tarafından düzenlenen at yarışlarında yeni bir gün daha başlıyor. Dördüncü günde de atlar ve jokeyler girecekleri mücadelede bitiş çizgisini ilk sırada görebilmek için koşacak. Altılı ganyan severler de araştırmalarda bulunarak en doğru tercihleri yapmak amacında. 28 Temmuz 2022 Perşembe Kocaeli ve Ankara At Yarışı Tahminleri haberimizde.

Televizyon 27.07.2022, 06:30 Burak ZİHNİ
28 Temmuz 2022 Perşembe Kocaeli ve Ankara At Yarışı Tahminleri (izle) - TAY TV ve TJK TV

Kocaeli ve Ankara'da koşulacak koşularla birlikte para kazanmak isteyen yarış severler de araştırmalarda bulunarak para kazanmaya çalışıyor. At Yarışı için her gün binlerce kupon oluşturuluyor, tahminler yapılıyor ve yorumlar yazılıyor. Yarın Kocaeli ve Ankara'da koşulması planlanan yarışlar için altılı ganyan severler hazırlıklarını sürdürüyor. DAMGA'da yer alan kazanma yüzdesi yüksek tahminlerle siz değerli okuyucularımıza bankoya yakın değerler veriyoruz. Haberimizde okuyacağınız tahminler üzerinden sizler de kuponlar oluşturabilir ve at yarışlarındaki kazancınızı artırabilirsiniz.


 

28 Temmuz Perşembe at yarışları saat kaçta?

Haftanın dördüncü gününde koşulacak olan Kocaeli yarışları 17:45'te başlayacak ve 21:30'da sona erecek. Ankara'da ise yarışlar 13:30'da başlayıp 18.00'de tamamlanacak. Yarışları TAY TV ve TJK TV'den canlı olarak izleyebilirsiniz.


28 Temmuz Perşembe Kocaeli at yarışları tahminleri

Tahminler hazırlanıyor. Haberimize eklenecek.

28 Temmuz Perşembe Ankara at yarışları tahminleri

Tahminler hazırlanıyor. Haberimize eklenecek.

Yorumlar (0)
banner162
banner147
banner163
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?