30 Haziran 2022 Perşembe İzmir ve Ankara At Yarışı Tahminleri (izle) - TAY TV ve TJK TV

Türkiye'nin en çok takip edilen şans oyunlarından biri olmayı sürdüren at yarışlarında haftanın dördüncü günü başlıyor. Birbirinden önemli atların ve jokeylerin bitiş çizgisini ilk sırada görebilmek adına girecekleri yarışlara İzmir ve Ankara ev sahipliği yapacak. Altılı ganyan takipçileri de en doğru seçimleri yapmak üzere araştırmalarda bulunuyor. 30 Haziran 2022 Perşembe İzmir ve Ankara At Yarışı Tahminleri haberimizde.

Televizyon 29.06.2022, 06:47 Burak ZİHNİ
30 Haziran 2022 Perşembe İzmir ve Ankara At Yarışı Tahminleri (izle) - TAY TV ve TJK TV

İzmir ve Ankara'da koşulacak koşularla birlikte para kazanmak isteyen yarış severler de araştırmalarda bulunarak para kazanmaya çalışıyor. At Yarışı için her gün binlerce kupon oluşturuluyor, tahminler yapılıyor ve yorumlar yazılıyor. Yarın İzmir ve Ankara'da koşulması planlanan yarışlar için altılı ganyan severler hazırlıklarını sürdürüyor. DAMGA'da yer alan kazanma yüzdesi yüksek tahminlerle siz değerli okuyucularımıza bankoya yakın değerler veriyoruz. Haberimizde okuyacağınız tahminler üzerinden sizler de kuponlar oluşturabilir ve at yarışlarındaki kazancınızı artırabilirsiniz.


 

30 Haziran Perşembe at yarışları saat kaçta?

Haftanın dördüncü gününde koşulacak olan İzmir yarışları 16:45'te başlayacak ve 21:30'da sona erecek. Ankara'da ise yarışlar 14:00'da başlayıp 18.00'de tamamlanacak. Yarışları TAY TV ve TJK TV'den canlı olarak izleyebilirsiniz.


30 Haziran Perşembe İzmir at yarışları tahminleri

Tahminler hazırlanıyor. Haberimize eklenecek.

30 Haziran Perşembe Ankara at yarışları tahminleri

Tahminler hazırlanıyor. Haberimize eklenecek.

Yorumlar (0)
banner162
banner147
banner163
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?