Alev Alev 16. bölüm tek parça, full ve Youtube izle - Alev Alev 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Güçlü senaryosu ve birbirinden ünlü oyuncuları ile adından söz ettirmeyi sürdüren Alev Alev'de yeni bir bölüm daha ekranlara geliyor. Her hafta izleyenlerini televizyon karşısına kilitleyen yapımda neler yaşanacağı merak konusu ve araşıtırlarak öğrenilmek isteniyor. Alev Alev 16. bölüm tek parça, full ve Youtube izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. Alev Alev 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar...

Televizyon 25.02.2021, 08:25 Burak ZİHNİ

Güçlü oyuncu kadrosu ve iddialı senaryosu ile SHOW TV'de yayınlanmaya başlayan Alev Alev, 16. bölümü ile ekranlardaydı. İlk andan itibaren elde aldığı konularla izleyicilerin takdirini kazanan dizinin yeni bölümü ilgiyle izlenmek isteniyor. Ayrıca son bölüm izlemek isteyenler için de birçok alternatif mevcut. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Alev Alev 16. bölüm tek parça, full ve Youtube izle seçenekleri haberimizde yer almaktadır. Alev Alev 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar...  İyi seyirler dileriz...


 

Show TV Alev Alev 16. bölüm full tek parça HD izle

Perşembe günlerinin zirve adaylarından biri olan Alev Alev 16. bölümü ile yayınlandı. Tekrar izlemek isteyenler, kaçırdığı detayları yakalama amacında olanlar ve yeniden seyretmenin yollarını arayanlar haberimizde izleme linkini bulabilecek. Alev Alev 16. bölümünü showtv.com.tr ve kanalın Youtube kanalından reklamsız, full, tek parça ve HD seçenekleriyle izleyebilirsiniz.


Alev Alev Dizisi Oyuncu Kadrosu

Ay Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği ve Ahmet Katıksız'ın yönetmen koltuğunda oturduğu dizinin oyuncu kadrosuna bakıldığında Demet Evgar, Dilan Çiçek Deniz, Hazar Ergüçlü, Cihangir Ceyhan, Berker Güven, Cem Bender, Toprak Can Adıgüzel, Berkay Ateş gibi önemli isimlerin yer aldığı görülüyor. Son olarak yapılan açıklama ile birlikte Berkay Ateş ile Zuhal Olcay’ın da Alev Alev dizisinin oyuncuları arasına girdiği ifade edildi.
Alev Alev Dizisi 16. bölüm özeti

Rüya Ömer'in annesi ile ilgili yarasını merak ederken, Çiçek hakkında şok edici bir gerçekle yüzleşir. Cemre, Güneş'in geçici velayetini almak için çabalamaya devam etmektedir. Çelebi zekice manevralarla kendisine yapılan saldırıları göğüslerken, karşısına hiç beklemediği yeni bir düşman çıkar. Ömer ve İskender arasında sert bir mücadele başlamak üzeredir. Ömer bu mücadelede karşısında sürpriz bir ismi bulur. Rüya Ömer'in annesi ile ilgili yarasını merak ederken, Çiçek hakkında şok edici bir gerçekle yüzleşir. Cemre ise Çelebi ile olan savaşında, yeni ve umut dolu bir hayatın kapısını aralar.

Alev Alev 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Show TV'nin fenomen dizisi Alev Alev'in 17. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Eğer yayınlanırsa showtv.com.tr ve SHOW TV Youtube kanalından izleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138