Alev Alev 8. bölüm tek parça, full ve Youtube izle - Alev Alev 9. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kadrosunda Demet Evgar, Dilan Çiçek Deniz ve Hazar Ergüçlü'nün de yer aldığı ve birçok ünlü ismin de bulunduğu Alev Alev'de yeni bir bölüm daha izleyicilerin karşısına çıkıyor. SHOW TV'de yayınlanan yapımın geride kalan haftada ekranlara gelen son bölümü herkesi sabırsızlandırmıştı. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Alev Alev 8. bölüm tek parça, full ve Youtube izle seçenekleri haberimizde yer almaktadır. Alev Alev 9. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar...

Televizyon 24.12.2020, 08:03 Burak ZİHNİ

Güçlü oyuncu kadrosu ve iddialı senaryosu ile SHOW TV'de yayınlanmaya başlayan Alev Alev, 8. bölümü ile ekranlardaydı. İlk andan itibaren elde aldığı konularla izleyicilerin takdirini kazanan dizinin yeni bölümü ilgiyle izlenmek isteniyor. Ayrıca son bölüm izlemek isteyenler için de birçok alternatif mevcut. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Alev Alev 8. bölüm tek parça, full ve Youtube izle seçenekleri haberimizde yer almaktadır. Alev Alev 9. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar...  İyi seyirler dileriz...


 

Show TV Alev Alev 8. bölüm full tek parça HD izle

Perşembe günlerinin zirve adaylarından biri olan Alev Alev 8. bölümü ile yayınlandı. Tekrar izlemek isteyenler, kaçırdığı detayları yakalama amacında olanlar ve yeniden seyretmenin yollarını arayanlar haberimizde izleme linkini bulabilecek. Alev Alev 8. bölümünü showtv.com.tr ve kanalın Youtube kanalından reklamsız, full, tek parça ve HD seçenekleriyle izleyebilirsiniz.


Alev Alev Dizisi Oyuncu Kadrosu

Ay Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği ve Ahmet Katıksız'ın yönetmen koltuğunda oturduğu dizinin oyuncu kadrosuna bakıldığında Demet Evgar, Dilan Çiçek Deniz, Hazar Ergüçlü, Cihangir Ceyhan, Berker Güven, Cem Bender, Toprak Can Adıgüzel, Berkay Ateş gibi önemli isimlerin yer aldığı görülüyor. Son olarak yapılan açıklama ile birlikte Berkay Ateş ile Zuhal Olcay’ın da Alev Alev dizisinin oyuncuları arasına girdiği ifade edildi.
Alev Alev Dizisi 8. bölüm özeti

Cemre akıl sağlığı raporu almak için karşısına çıktığı heyetin kararını beklerken, Çelebi'nin her şeyi altüst edecek planından habersizdir. Cemre akıl sağlığı raporu almak için karşısına çıktığı heyetin kararını beklerken, Çelebi'nin her şeyi altüst edecek planından habersizdir. Vergi borcu sonrası eve haciz gelme tehlikesi ile karşılaşan Ozan'ın başı, daha büyük bir belaya girer. Ömer'in vurulmasından sonra, Rüya ile Ömer'in kalpleri birbirine daha fazla kenetlenmeye başlar. Ali tarafından bıçaklanan İskender'in hastanede gözlerini açmasının ardından, Tomris ve Çiçek'i zor saatler beklerken, Ali'nin kaderi sonsuza dek değişmek üzeredir.

Alev Alev 9. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Show TV'nin fenomen dizisi Alev Alev'in 9. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Eğer yayınlanırsa showtv.com.tr ve SHOW TV Youtube kanalından izleyebilirsiniz.

Yorumlar (1)
Aladdin 11 ay önce
Nalet
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138