Apartmanlar Yarışıyor Gülşah Özgür Yılmaz kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Ümit Kantarcılar'ın sunumuyla ekranlara gelen ve bugün üçüncü haftası başlayan Apartmanlar Yarışıyor'un yeni yarışmacıları belli oldu. Programda hünerlerini sergileyecek isimlerden biri de Gülşah Özgür Yılmaz. Güzel yarışmacı ekranda gözüktüğü andan itibaren ilgi odağı haline geldi. Peki, Apartmanlar Yarışıyor Gülşah Özgür Yılmaz kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

Televizyon 24.08.2020, 16:22 24.08.2020, 16:30 Burak Zihni
Apartmanlar Yarışıyor Gülşah Özgür Yılmaz kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Ümit Kantarcılar'ın sunumuyla ekranlara gelen ve bugün üçüncü haftası başlayan Apartmanlar Yarışıyor'un yeni yarışmacıları belli oldu.  Programda hünerlerini sergileyecek isimlerden biri de Gülşah Özgür Yılmaz. Güzel yarışmacı ekranda gözüktüğü andan itibaren ilgi odağı haline geldi. Peki, Apartmanlar Yarışıyor Gülşah Özgür Yılmaz kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.Apartmanlar Yarışıyor Gülşah Özgür Yılmaz kimdir?

Bu hafta 15 bin lirayı kazanmak için yarışacak olan Gülşah Özgür Yılmaz 31 yaşında. 1 kızı var. 5 aylık hamile. Babası kebap ustası. Kartallar takımının en iddialı üyesi.


Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?