Arıza 6. bölüm tek parça full hd ve Youtube izle! Arıza 7. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Güçlü kadrosu ve senaryosuyla dizi dünyasını sallayan Arıza 6. bölümü ile ekranlara geldi. Başarılı yapım yine binlerce kişi tarafından seyredildi. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Arıza 6. bölüm full tek parça HD izle seçenekleri haberimizde. Ayrıca Arıza 7. bölüm fragmanı da detaylarda yer alıyor... İyi seyirler dileriz.

Televizyon 18.10.2020, 12:26 18.10.2020, 12:39 Burak ZİHNİ

Show TV ekranlarında yayınlanan ve her bölümü önemli gelişmelere sahne olan Arıza'da heyecan giderek artıyor. Son bölümü izleyenler gelecek haftada neler olacağını şimdiden sabırsızlıkla beklemeye başladı. İzleyemeyenler ve yeniden izlemek isteyenler de Arıza 6. bölüm full tek parça HD izle yazarak dizinin son bölümünü araştırıyor. Siz değerli okuyucularımız için detayları hazırladık. Ayrıca Arıza 7. bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusunun yanıtı da bu sayfada.
 


Ramo 6. bölüm özeti

Halide’nin söylediklerinden sonra ailede herkes Ali Rıza’dan bir cevap bekler. Gerçekleri söyleyemeyen Ali Rıza, her şeyi Nihan’ın intikamı için yaptığını söyler. Rukiye bunun üzerine Ali Rıza’ya, eski Ali Rıza olmadan bu eve bir daha gelmemesini söyler. Halide ise, geçmişteki sırları aydınlatacak kilit bir kişinin Behçet adında bir adamın izini sürmeye başlar. Konsorsiyum bir araya geldiğinde Galip’in Ali Rıza’ya ne ceza vereceği düşünülürken, Burak’ın yaptıkları gün yüzüne çıkar. Bunun üzerine Galip, iki genci birlikte çalışmaları karşılığında affeder. İkilinin yeni görevi bir an evvel Salman’ın sevkiyatını gerçekleştirmektir. Görev günü geldiğinde ise Haşmet ve Ali Rıza’yı, Burak’ın tasarladığı bir sürpriz beklemektedir.


Show TV Arıza 6. bölüm full tek parça HD izle

Pazar günlerinin zirve adaylarından biri olan Ramo 16. bölümü ile yayınlandı. Tekrar izlemek isteyenler, kaçırdığı detayları yakalama amacında olanlar ve yeniden seyretmenin yollarını arayanlar haberimizde izleme linkini bulabilecek. Aroza'nın 6. bölümünü showtv.com.tr ve kanalın Youtube kanalından reklamsız, full, tek parça ve HD seçenekleriyle izleyebilirsiniz.


Arıza 7. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Show TV'nin sevilen dizisi Arıza'nın 7. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Eğer yayınlanırsa showtv.com.tr ve SHOW TV Youtube kanalından izleyebilirsiniz.


Ramo oyuncuları ve karakterleri

Murat Yıldırım - Ramo

Esra Bilgiç - Sibel
İlker Aksum - Hasan
Yiğit Özşener - Yavux
Görkem Sevindik - Boz
İdil Fırat - Fidan
Cemre Baysel - Fatoş
İlhan Şen - Neco
Rüzgar Aksoy - Halef
İlkay Kayku - Neslihan

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?