Aşk Bir Rüya 168. bölüm özeti ve fragmanı izle - 7 Ağustos Cuma

Kanal 7'nin yayınladığı Hint dizilerinden biri olan ve akşam saatlerinde izleyicileri ekran başına kilitleyen Aşk Bir Rüya'nın yeni bölümü ile karşınızdayız. Bugün de neler yaşanacağı merak konusu. Ayrıca her gelişmenin neleri beraberinde getireceği de öğrenilmek isteniyor. Aşk Bir Rüya 168. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

Televizyon 06.08.2020, 06:38 Burak Zihni

Özellikle ev kadınlarının büyük bir ilgiyle izlediği ve tiryakisi haline geldiği Hint dizilerine bir yensii daha eklendi. Başarılı yapımlar Türkiye'ye getiren Kanal 7'nin son yapımı Aşk Bir Rüya oldu. Dizinin 166. bölümünde yaşanacaklar merak edilerek araştırılıyor. Aşk Bir Rüya 168. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.
 


Aşk Bir Rüya 168. bölüm özeti

Tina annesinin yüzünü görmek istemediğini söyler ve Munna ile birlikte evden ayrılır. O giderken Tapki engel olmaya çalışır ancak Tina kararını vermiştir. Tina ve Munna giderken Tapki arkalarından hıçkıra hıçkıra ağlar. Kosi tozla kaplı kötü bir eve gelir. Arkasından Munna ve Tina girer. Kosi Munna’dan yiyecek bir şeyler almasını isterken Tina’dan mücevherlerini koruyacağını söyleyerek alır. Kosi Tina için kötü günlerin başlangıcı olduğunu düşünüyor. Vasu Tina’nın böyle bir yerde nasıl yaşayacağını düşünerek üzülürken baba Pandey onu teselli etmeye çalışır.

Samar da evden ayrılacağını söyler. Vasu ona gitmemesi için yalvarır. Samar Bani’nin odasına gider ve Munna’yı sevdiğini bildiğini, ona bu konuda yardım edeceğini söyler. Bani ona  artık yabancı olarak yaşayacaklarını söyleyen bir kurallar listesi verir. Samar listeyi yırtar ve ona yardım etmek istediğini ancak böyle şeylerle uğraşamayacağını söyler. Bani’nin iğnesi Samar’ın gömleğine takılır. Samar onu çıkarır.

Aryan Bani’yi dışarı çıkarır ve annen acı çekip seni aklamaya çalışırken sen nasıl böyle kalabiliyorsun diye bağırır. Bani onu öldürmek istediğini söyler. Aryan silahını çıkarır ve içine sadece bir mermi koyarak rulet oynayacaklarını söyler. Oyunun sonunda vazgeçen gerçeği anlatacaktır. Önce Bani tetiğe basar. Ardından Aryan, sonra Bani ve yine Aryan. Sıra Bani’ye geldiğinde endişe çoğalır. Aryan tetiğe basmak üzereyken Tapki koşarak gelir ve merminin önüne geçer. Bani bundan etkilenir. Tapki Aryan’ı tokatlar ve evden gitmesi gerektiğini söyler.

Aryan Bani’ye Tapki’nin nasıl fedakar olduğunu göstermek istemiştir. Bani odasına giderken annesinin yaptıklarını düşünüyor. Samar ve Bani tek yastık için mücadele ederken Bani yastıkla birlikte yatağa düşer. Samar onun çok uyanık olduğunu düşünürken kendisi de kanepede yatar. Kosi sivrisineklerden rahatsız olan Tina’ya bakar ve mutlu olur. Tina’yı saraydan kulübeye getirdiğini düşünüyor.

Tapki Aryan’ın eşyalarını toplarken Aryan gelir ve silahta mermi olmadığını söyler. Bunu Bani’nin tepkisini ölçmek için yaptığını söyler. Tapki arkasına dönmek için hareket ettiğinde dengesini kaybeder. Aryan onu kurtarırken her şey düzelene kadar bu evden ayrılmayacağını belirtir. Tina unu almak için taburaya tırmanır. Raftaki fareleri görünce yardım için ağlamaya başlar. Kosi yardım etmek yerine onun videosunu çeker. Bu sırada Munna gelir. Tina korkuyla ona sarılır.

Vasu Tapki’ye bir bilet verir ve onu Duruv’un karşılayacağını söyler. Tina bu evde kalmıyorsa onun da kalamayacağını belirtir. Vasu Kosi’nin gönderdiği resmi Tapki’ye gösterir ve Tina cehennemde yaşarken sen burada kalamazsın diyerek ondan akşama çıkmasını ister. Tapki ağlayarak yere düşer. Tapki Kosi’nin yanına gitmeye karar verir. Tapki Kosi’ye gelir ve kızlarını bırakması için ona bir tomar para verir. Kosi her şeyimi elimden aldın. Ben de kızlarını kullanıp senden intikamımı alacağım der. Aryan kapıda belirir ve şimdi oyun sırasının kendilerinde olduğunu söyler.

Tapki olarak gelen kişi aslında Bani’dir. Bani gerçekleri öğrenince hayal kırıklığı yaşar ve Kosi’ye seni annemden üstün görüyordum diye sitem eder. Kosi yine Tapki’yi suçlar. Bani eve geldiğinde Tapki’yi evden ayrılmak üzereyken yakalar. Onun önünde durur ve af diler. Aşk Bir Rüya 7 Ağustos Özeti sona erdi.
Aşk Bir Rüya genel konusu

Kekemeliği yüzünden kimsenin evlenmek istemediği Thapki sevgi dolu bir kızdır. Düğün günü kekemeliği yüzünden terk edilen Thapki hayatını değiştirmeye karar verip bir işe girer. Yeni işinde kendisini nelerin beklediğinden habersiz olan Thapki hayatının aşkını bulabilecek mi?


Aşk Bir Rüya oyuncu kadrosu

  • Jigyasa Singh
  • Manish Goplani
  • Ankit Bathla
  • Sheena Bajaj
  • Monica Khann
  • Jaya Battacharya
  • Jairoop Jeevan
  • Sabina Jat
Yorumlar (1)
Ajaýyp 4 ay önce
Baninin gozleri açyldy iý oldy
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?