Aşk Bir Rüya 170. bölüm özeti ve fragmanı izle - 9 Ağustos Pazar

Kanal 7'nin yayınladığı Hint dizilerinden biri olan ve akşam saatlerinde izleyicileri ekran başına kilitleyen Aşk Bir Rüya'nın yeni bölümü ile karşınızdayız. Bugün de neler yaşanacağı merak konusu. Ayrıca her gelişmenin neleri beraberinde getireceği de öğrenilmek isteniyor. Aşk Bir Rüya 169. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

Televizyon 08.08.2020, 06:47 Burak Zihni

Özellikle ev kadınlarının büyük bir ilgiyle izlediği ve tiryakisi haline geldiği Hint dizilerine bir yensii daha eklendi. Başarılı yapımlar Türkiye'ye getiren Kanal 7'nin son yapımı Aşk Bir Rüya oldu. Dizinin 166. bölümünde yaşanacaklar merak edilerek araştırılıyor. Aşk Bir Rüya 170. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.
 


Aşk Bir Rüya 170. bölüm özeti

Aryan Vasu’ya bıçak saplamak üzereyken Samar onu durdurur ve dövüşmeye başlarlar. Aryan Samar’ı etkisiz hale getirir ve bıçağı Vasu’ya saplar. Kosi ne yaptın diye aşağıya inerken Aryan senin dediğin gibi Vasu’yu öldürdüm der ve bombayı Tina’nın hal halından çıkarmasını ister. Kosi ne hal halından bahsediyorsun diye tepki gösterir. Tina ayağındaki hal halı çıkarır ve bir şey olmaz. Herkes Aryan’ı lanetlerken polis Vasu’yu öldürmeye teşebbüsten Aryan’ı götürür. Kosi intikamını aldığını düşünürken ışıklar söner. Bu sırada müfettiş Kosi’yi arar ve Aryan’ın kaçtığı haberini alır. Kosi kapıda Aryan’ı elinde bıçakla görür ve odasında saklanır. Aryan onu bulur ve Kosi kaçmaya başlar. Kosi polisi görünce sevinir ve Aryan’ın yukarıda olduğunu söyler. Bir polis yukarı çıkar ancak silah sesiyle merdivenlerden aşağı yuvarlanır. Kosi korkudan çıldırmak üzeredir. Kosi bir dolaba gizlenir. Burada Vasu’nun cesedini görür ve çığlık atarak dışarı çıkar. Dışarıda Aryan ile karşılaşır. Sonunda Aryan’ın Vasu’yu Tina karşılığında öldürmesini istediğini itiraf eder. Aryan bıçağı ona saplar ve ışıklar gelir. Kosi bağırırken bıçak sahte olduğu için bir şey olmamıştır. Polisler ve Vasu’nun ölümü bir düzmecedir. Kosi itiraflarından dolayı polisle giderken Aryan’ın ailesine yalan söylediğini, Bihan diye bildikleri kişinin o olmadığını söyler. Vasu onu tokatlar ve giderken bile yalan söylüyorsun der. Ertesi gün Pandey ailesi TV’de yanan bir araba haberini izlerler. Aryan’a bu sırada bir telefon gelir ve yanan arabadaki kişilerin Tapki ve Bihan olduğu söylenir ve hemen hastaneye gelmeleri istenir. Pandey ailesi hastaneye gelirler. Tapki ağır yaralı bir şekilde yatarken Bani’nin nerede olduğunu sorarlar. Doktor öldüğünü ve yüzü yandığı için tanınmayacak halde olduğunu söyler. Vasu onu teşhise gider ve yüzüne baktığı gibi çığlık atar. Tina Bani’yi koruyamadığı için Tapki’yi sorumlu tutar ve yüzünü görmek istemez. Aryan onu ve Vasu’yu ikna etmeyi başarır. Ertesi gün Tapki’nin yüzündeki bandajlar çıkarılır ve yepyeni bir Tapki ortaya çıkar. Herkes şokta ona bakarken Tapki neden öyle baktıklarını sorar ve aynaya bakar. Yüzünü gören Tapki aynayı kırar ve yüzünü geri istediğini söyler. Doktor yüzünün yangından dolayı tanınmayacak şekilde olduğunu ve cerrahi müdahale ettiklerini söyler. Doktor, Tapki’yi üzmemeleri gerektiğini söyleyerek Tapki’yi eve gönderir. Tapki eve gelir ve resmini görür ve ağlamaya başlar. Doly onları neşelendirmek için üzerinde Bani yazan bir pasta getirir. Tapki Bani olmadan bu pastayı kesemeyeceğini söyler. Aşk Bir Rüya 9 Ağustos Özeti sona erdi.
Aşk Bir Rüya genel konusu

Kekemeliği yüzünden kimsenin evlenmek istemediği Thapki sevgi dolu bir kızdır. Düğün günü kekemeliği yüzünden terk edilen Thapki hayatını değiştirmeye karar verip bir işe girer. Yeni işinde kendisini nelerin beklediğinden habersiz olan Thapki hayatının aşkını bulabilecek mi?


Aşk Bir Rüya oyuncu kadrosu

  • Jigyasa Singh
  • Manish Goplani
  • Ankit Bathla
  • Sheena Bajaj
  • Monica Khann
  • Jaya Battacharya
  • Jairoop Jeevan
  • Sabina Jat
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?