Babil 16. bölüm tek parça full izle | Babil 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı

STAR TV'nin yayınlandığı günden bu yana reyting zirvesine oynayan dizisi Babil 16. bölüm izle seçeneği ile karşınızdayız. Babil 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar...

Televizyon 16.10.2020, 06:50 16.10.2020, 17:11 Burak ZİHNİ

Cuma akşamlarının zirve sahibi Babil dizisi yeni bölümüyle 16 Ekim Cuma günü ekranlardaki yerini aldı. Halit Ergenç, Ozan Güven, Aslı Enver, Birce Akalay, Nur Fettahoğlu ve Mesut Akusta başta olmak üzere güçlü oyuncu kadrosu ve senaryosuyla dikkat çekerek gündemden düşmeyen Babil'in yeni bölümünde neler olacağı da merak edilerek araştırılıyor. Babil 16. bölüm tek parça full HD izle seçeneği ve Babil 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorusunun yanıtı haberimizde.Babil 16. bölüm özeti

İrfan adaleti sağlamak için taktik değiştirirken, Deniz’in geleceği, Eda’yı Egemen’le bir hayat düşünmeye zorluyor. Süleyman ve İlay’ın düğününün Kudret’in gövde gösterisiyle kesilmesi tansiyonu yükseltirken, Ayşe’nin İrfan’la ilişkisi biraz daha derinleşiyor.


Star TV Babil 16. bölüm full tek parça HD izle

Cuma günlerinin zirve adaylarından biri olan Babil 16. bölümü ile yayınlandı. Tekrar izlemek isteyenler, kaçırdığı detayları yakalama amacında olanlar ve yeniden seyretmenin yollarını arayanlar haberimizde izleme linkini bulabilecek. Babil'ın 16. bölümünü star.com.tr ve kanalın Youtube kanalından reklamsız, full, tek parça ve HD seçenekleriyle izleyebilirsiniz.

hercai miran aslanbey


Babil 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

STAR TV'nin fenomen dizisi Babil 17. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Eğer yayınlanırsa startv.com.tr ve STAR TV Youtube kanalından izleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?