Bay Yanlış 5. bölüm tek parça, full, Youtube ve FOX TV izle! 6. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Yaz aylarının gelmesiyle birçok sezonluk dizi de yayın hayatına merhaba dedi. Onlardan sonuncusu Bay Yanlış oldu. Güçlü oyuncu kadrosu ve senaryosuyla izleyenlerden geçer not almak isteyen dizinin 5. bölümü ekranlara geldi. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Bay Yanlış 5. bölüm tek parça, full ve FOX TV izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. Bay Yanlış 6. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İyi seyirler dileriz.

Televizyon 24.07.2020, 14:07 31.07.2020, 06:03 Burak Zihni

Türkiye'nin en çok izlenen kanallarından biri olan FOX TV'de yepyeni bir aşk dizisi başladı: Bay Yanlış. Can Yaman ve Özge Gürel'in baş rollerinde olduğu yapım cuma akşamları izleyicisinin karşsıına çıkıyor. Son dönemdeki dizi projeleriyle pek isteneni veremeyen kanal bu kez iddialı. Yaza damga vurmak isteyen dizi yapımcıları ve oyuncuları da reytinglerde üst sıralara oynayacaklarından emin. Bay Yanlış 5. bölüm tek parça, full ve FOX TV izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.
 


Bay Yanlış 5. bölüm özeti

Serdar’la Göcek’te karşılaşan Ezgi ve Özgür, Serdar’ın da, Ebru’nun düğününe katılacağını öğrendiklerinde ne yapacaklarını düşünmeye başlarlar. Arkadaşları düğünü olaysız atlatmaları için fikir üretmeye ve onlara yardımcı olmaya çalışır. Bu arada Sevim ve Nevin çok iyi anlaşırlar, kısa zamanda Fitnat’ın yönlendirmesiyle Ezgi ve Özgür’ü baş göz etmek için plan yapmaya başlarlar. Ezgi ve Özgür de ailelerini üzmemek için, birbirlerine uygun değilmiş gibi numara yaparlar. Bu halleri aileleri de, ikisinin evlenmesi konusunda şüpheye sokar. Acaba Ezgi ve Özgür’ün bu oyunu başarılı olacak mıdır?


Bay Yanlış

Bay Yanlış 5. bölüm full tek parça Youtube HD izle

Cuma günlerinin zirve adaylarından biri olan Bay Yanlış 5. bölümü ile yayınlandı. Tekrar izlemek isteyenler, kaçırdığı detayları yakalama amacında olanlar ve yeniden seyretmenin yollarını arayanlar haberimizde izleme linkini bulabilecek. Bay Yanlış'ın 5. bölümünü FOX TV.com.tr ve kanalın Youtube kanalından reklamsız, full, tek parça ve HD seçenekleriyle izleyebilirsiniz.

Bay Yanlış 6. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

FOX TV'nin yeni dizisi Bay Yanlış'ın 6. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Eğer yayınlanırsa FOXPLAYcom.tr ve FOX TV Youtube kanalından izleyebilirsiniz

 

SON BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

En son tartışıp anlaşmayı bozan Ezgi ve Özgür, birlikte çalışacaklarını duyduklarında şoka olurlar.Birbirlerine olan öfkeleri dinecek gibi değildir, bu anlara şahit olan Ozan ne yapacağını bilemez. Ezgi'nin orada çalışması Ozan için çok önemlidir. Özgürle barışıp aralarını düzeltmeye çalışsa da pek başarılı olamaz.  Bu arada Ezgi'yi ikinci bir şok beklemektedir. Yaşadığı bu olay karşısında Ezgi kendini kötü hisseder ve Özgür'e yanlış davrandığını anlar. Özgürle arasını düzeltmek istemektedir. Ezgi'nin düğüne gelmek istemesi Özgür'ü mutlu eder. İkisi de başlarına neler geleceklerinden habersiz, bir oyun oynamak için yola çıkmaya başlarlar.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?