Bir Annenin Günahı 4. bölüm Youtube tek parça izle - Bir Annenin Günahı 5. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal D'nin yeni dizisi Bir Annenin Günahı bu akşam 4. bölüm ile ekranlara geliyor. Geçen hafta yaşananların ardından yeni bölüm sabırsızlıkla bekleniyor. Güçlü senaryosu ve oyuncu kadrosuyla yine en çok izlenen diziler arasında yer alacak olan yapım sabırsızlıkla bekleniyor. Bir Annenin Günahı 4. bölüm Youtube tek parça izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. Bir Annenin Günahı 5. bölüm fragmanı yayınlandı mı? işte detaylar...

Televizyon 12.12.2020, 07:25 Burak ZİHNİ

Baş rollerinde Özge Özberk, Musa Uzunlar ve Emre Kınay'ın oynadoğı Bir Annenin Günahı, Kanal D'deki 4. bölümü ile ekrnalardaki yerini aldı. Dizinin adının açıklanmasının ardından büyük bir ilgiyle karşılaşan yapımda neler olacağı da merak konusu haline geldi. Senaryosu ile seyircileri etkileyen yapımın son bölümünü izlemek isteyenler araştırmalarda bulunuyor. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Bir Annenin Günahı 4. bölüm tek parça, tekrar, full ve Youtube izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.


 

Bir Annenin Günahı 4. bölüm özeti

Sadri Güngör’ün katilinin peşinde olan Yusuf çok önemli bir bilgiye ulaşır! Bir Annenin Günahı 4. Bölüm 12 Aralık Cumartesi akşamı saat 20.00'da Kanal D'de! İbrahim komiser bugüne kadar sakladığı gizli sevdasını Suna’ya açar. Suna hiç beklemediği bu aşk itirafı karşısında şaşkındır. İşlediği günah ve kalbinin sesiyle karşı karşıya kalır. Diğer yanda ise, Sadri Güngör’ün katilinin peşinde olan Yusuf çok önemli bir bilgiye ulaşır.  Edindiği bilgi onu ve yaşadığı şehri terk eden Yağmur’u çıktığı yoldan döndürebilecek midir?


 


Bir Annenin Günahı 4. bölüm özeti full tek parça HD izle

Cumartesi günlerinin zirve adaylarından biri olan Bir Annenin Günahı 4. bölümü ile yayınlandı. Tekrar izlemek isteyenler, kaçırdığı detayları yakalama amacında olanlar ve yeniden seyretmenin yollarını arayanlar haberimizde izleme linkini bulabilecek. Bir Annenin Günahı 4. bölümünü kanald.com.tr ve kanalın Youtube kanalından reklamsız, full, tek parça ve HD seçenekleriyle izleyebilirsiniz.


Bir Annenin Günahı 5. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal D'nin yeni dizisi Bir Annenin Günahı 5. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Eğer yayınlanırsa kanald.com.tr ve Kanal D Youtube kanalından izleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?