Bir Garip Aşk 15. bölüm özeti ve fragmanı izle - 14 Kasım Cumartesi Bir Garip Aşk tek parça ve Youtube izle

Kanal 7'nin sevilerek izlenen Hint dizisi Bir Garip Aşk'ta yeni bölüm heyecanı yaşanıyor. Binlerce kişinin ekrana kilitlendiği ve soluksuz izlediği yapımda neler olacağı merak konusu ve araştırıılıyor. Haberimizde Bir Garip Aşk 15. bölüm özeti ve fragmanı yer almaktadır. İyi seyirler dileriz.

Televizyon 14.11.2020, 06:40 Burak ZİHNİ

Özellikle ev kadınlarının büyük bir ilgiyle izlediği ve tiryakisi haline geldiği Hint dizilerine bir yenisi daha eklendi. Başarılı yapımlar Türkiye'ye getiren Kanal 7'nin son yapımı Bir Garip Aşk oldu. Dizi 21.20'de yeni bölümü ile izleyicisinin karşısına çıkacak. Dizinin 15. bölümünde yaşanacaklar merak edilerek araştırılıyor. Bir Garip Aşk 15. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.
 Bir Garip Aşk 15. bölüm özeti

Kushi’nin hala Delhi’de olduğunu öğrenmek Şiyam’ı mutlu eder. Arnav ve büyükanne şirketlerinin yıldönümü için bir parti hazırlığındadır. Khushi ise şekerlemeci dükkanında hazırlamak üzere bütük bir sipariş almıştır. Ancak bu siparişi kimin için hazırladığını öğrendiğinde şok olur. Kushi’nin işlerindeki kötü gidişat Payal’i endişelendirmeye başlar. Büyükanne çevresindekileri Lavanya’ya verdiği görevlerde ona yardımcı olmamaları için uyarır. Arnav Kushi’yi düşünmeye engel olamaz. Büyükanne Lavanya’yı Arnav’ın odasına giderken görür. Kushi yakındaki otellere giderek sipariş almaya karar verir. Ancak oteller onun bu teklifini reddeder. Öte yandan Arnav Kushi’yi unutmak ister. Payal ve Kushi Arnav’ın çalıştığı şirketin yıldönümü için bir tatlı siparişi hazırlar. Ancak her ikisi de bu işi Arnav’ın şirketi için yaptıklarını bilmez. Arnav ve Kushi yeniden bir araya mı gelecek?
Bir Garip Aşk genel konusu

Kanal 7 ekranlarının efsane dizisi Bir Garip Aşk yeniden izleyicisiyle buluşmaya geliyor. Birbirleriyle olamayan fakat ayrı da kalamayan iki aşığın hikayesi ‘Bir Garip Aşk’ 26 Ekim Salı gününden itibaren yeniden Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıyor. Yayınlandığı dönemde büyük ses getiren ve izlenme rekorları kıran Bir Garip Aşk yoğun istek üzerine sevenlerinin karşısına çıkıyor. Ekrana geldiği ülkelerde büyük ilgi gören dizi ‘Bir Garip Aşk’, dünya görüşleri birbirine tamamen zıt olan Kushi ve Arnav’ın büyük aşkını izleyiciyle buluşturacak. Kendi halinde, aile değerlerine bağlı Kushi, inandığı değerlerin arkasında duran, güçlü karakteri ile tüm zorlukların üstesinden gelebilen genç bir kızdır. Onun tam zıttı olan Arnav ise hırslı, ne olursa olsun amacına ulaşmak için çalışan, dünyada aşk dahil her şeyin satın alınabileceğine inanan bir adamdır. Farklı karakterlere sahip Kushi ve Arnav’ın aşk ve nefrete dayalı ilişkilerinde Arnav, herkesi kontrol edebileceğini kanıtlamak için, Khushi’nin sarsılmaz ahlaki değerlerini sürekli yıkmaya çalışırken; Khushi bu saldırılar karşısında değerlerine sahip çıkarak mücadelesini sürdürür.


Bir Garip Aşk kadrosu

Yönetmen: Arshad Khan, Lalit Mohan
Oyuncular: Barun Sobti, Sanaya Irani, Vishesh Bansal, Daljeet Kaur Bhanot, Abhaas Mehta, Deepali Pansare, Akshay Dogra
Yapımcı:4 Lions Films
Diğer Adı: Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon?

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?