Bir Garip Aşk 19. bölüm özeti ve fragmanı izle - 18 Kasım Çarşamba Bir Garip Aşk tek parça ve Youtube izle

Kanal 7'nin sevilerek izlenen Hint dizisi Bir Garip Aşk'ta yeni bölüm heyecanı yaşanıyor. Binlerce kişinin ekrana kilitlendiği ve soluksuz izlediği yapımda neler olacağı merak konusu ve araştırıılıyor. Haberimizde Bir Garip Aşk 18. bölüm özeti ve fragmanı yer almaktadır. İyi seyirler dileriz.

Televizyon 17.11.2020, 06:41 Burak ZİHNİ

Özellikle ev kadınlarının büyük bir ilgiyle izlediği ve tiryakisi haline geldiği Hint dizilerine bir yenisi daha eklendi. Başarılı yapımlar Türkiye'ye getiren Kanal 7'nin son yapımı Bir Garip Aşk oldu. Dizi 21.20'de yeni bölümü ile izleyicisinin karşısına çıkacak. Dizinin 19. bölümünde yaşanacaklar merak edilerek araştırılıyor. Bir Garip Aşk 19. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.
 Bir Garip Aşk 19. bölüm özeti

Hint dizisi Bir Garip Aşk’ta Perşembe akşamı, Gupta ailesi, Raizada malikânesindeki davete katılır. Her ikisi de Lucknow kökenli olan aileler çabuk kaynaşsa da Lavanya’nın daha sonra Devyani tarafından tepkiyle karşılanacak hareketi olayların seyrini değiştirir. Khushi, Lavanya’nın Devyani’nin gözüne girebilmesi için elinden geleni yapar. Akşam düzenlenecek olan ayin için eve gitmek isteyen Khushi’ye engel olan Devnayni, halası ve ablasını malikâneye davet etmesini ister. Uzun zaman sonra karşısında Payal’i gören Akash çok mutlu olmuştur. Hala ve Manaroma arasındaki sürtüşmeler kısa sürse de Lavanya’nın eve farklı bir sebepten dolayı davet ettiği polisler herkesin tadını kaçırır. Arnav, Khushi’yi eve bırakma görevini üstlenince ikili yol boyunca tartışır. Bu sırada Shyam maskesinin düşmemesi için yalanlar söylemeye devam etmektedir. Barun Sobti ve Sanaya İrani’nin dizisi Bir Garip Aşk her gün saat 21.10’da Kanal 7 ekranlarında.
Bir Garip Aşk genel konusu

Kanal 7 ekranlarının sevilen Hint dizisi Bir Garip Aşk 18 Kasım Çarşamba fragmanı yayınlandı. Bir Garip Aşk 19.Bölüm Fragmanı bomba gibi sahnelerle yayınlandı. Bir Garip Aşk yeni bölümde Anjali ile sürdürdüğü ilişkiyi Khushi için yeniden gözden geçiren Shyam'ın nasıl bir karar vereceği merak konusu. Lavanya’yı eğiten Khushi bir yandan da Arnav’dan geçmişte yaşadıklarının intikamını almaya çalışmaktadır. Khushi, Arnav hakkında yaşadıklarını evdekilere komik bir şekilde anlatır. Daha sonra Shyam ile baş başa kalan Khushi uzun bir sohbete dalarlar. Shyam, Khushi’yi elde etmek için zamanı geldiğinde Arnav ile mücadele etmeye kararlıdır. Arnav’ın yaptıklarının intikamını almak isteyen Khushi, onu önemli bir iş görüşmesinin tam ortasında çok zor bir duruma düşürür. Lavanya’yı ziyaret eden Manaroma, ona, Devyani’nin gözüne girmesini kolaylaştıracak bir ipucu verir. Laksmi’nin bakımını üstlenen Lavanya’nın ihmalkârlığı nasıl sonuçlanacak? Khushi’nin sakarlığı yüzünden Arnav’ın başına neler gelecek?


Bir Garip Aşk kadrosu

Yönetmen: Arshad Khan, Lalit Mohan
Oyuncular: Barun Sobti, Sanaya Irani, Vishesh Bansal, Daljeet Kaur Bhanot, Abhaas Mehta, Deepali Pansare, Akshay Dogra
Yapımcı:4 Lions Films
Diğer Adı: Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon?

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?