Bir Garip Aşk 21. bölüm özeti ve fragmanı izle - 20 Kasım Cuma Bir Garip Aşk tek parça ve Youtube izle

Kanal 7'nin sevilerek izlenen Hint dizisi Bir Garip Aşk'ta yeni bölüm heyecanı yaşanıyor. Binlerce kişinin ekrana kilitlendiği ve soluksuz izlediği yapımda neler olacağı merak konusu ve araştırıılıyor. Haberimizde Bir Garip Aşk 21. bölüm özeti ve fragmanı yer almaktadır. İyi seyirler dileriz.

Televizyon 19.11.2020, 06:39 Burak ZİHNİ

Özellikle ev kadınlarının büyük bir ilgiyle izlediği ve tiryakisi haline geldiği Hint dizilerine bir yenisi daha eklendi. Başarılı yapımlar Türkiye'ye getiren Kanal 7'nin son yapımı Bir Garip Aşk oldu. Dizi 21.20'de yeni bölümü ile izleyicisinin karşısına çıkacak. Dizinin 21. bölümünde yaşanacaklar merak edilerek araştırılıyor. Bir Garip Aşk 21. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.
 Bir Garip Aşk 21. bölüm özeti

Khushi ile yeniden birlikte olmak için karşı karşıya gelen Arnav'ın Lavan'ya ile arası bozulmaya başlıyor.En baştan beri Lavanya ile arasında mesafe koyan Nani'nin artık onunla aynı beraber evde kalmak istememesi işleri değiştiriyor.Nani'nin kolyeyi Laxmi'de görmesi tüm planları değiştirecektir. Lavanya ise verilen bir davet sonrasında Khushi'nin kıyafetinin aynısını giymesi Arnav tarafından kızgınlıkla karşılanır. Nani ise Lavanya'yı evden göndermek ister.Çünkü onunla hiç bir şeyi uyuşmamaktadır. Khushi ise ailesi için büyük bir sürpriz hazırlamaktadır. Madhumati ise Shyam ile ilgili bildiklerini anlatmak isteyecektir.Lavanya ise öğle yemeği için Arnav'ın ofisine gelir.Ancak hiç beklemediği bir sürpriz beklemektedir. Khushi’nin babası ekonomik sorunlar yaşamaktadır. Arnav ile Khushi yeniden bir tartışmaya girmektedir.
Bir Garip Aşk genel konusu

Kanal 7 ekranlarının ilgiyle izlenen dizisi Bir Garip Aşk’ta bu akşam, Shyam’ın bir tapınağın çevresinde görüldüğünü duyan Anjali oraya gider. Lavanya Khushi’ye üzücü bir haber verecektir. Arnav ise aksi tavırlarıyla çevresindeki insanların kalbini incitmeye devam etmektedir. Lavanya ve Nani arasında yeni sürtüşmeler başlar ve ona sorumluluk verilmemesini ister. Shyam artık Madhumati’ye Khushi ile evlenmek istediğine dair ipuçları vermeye başlar. Shyam Khushi ve ailesi gelmeden önce tapınaktaki rahibe rüşvet verir. Shyam’ın peşinde olan Anjali onun tapınağın yakınında olduğu haberini alınca oraya gider ancak Shyam oradan uzaklaşmıştır. Arnav projesi için hazırladığı modelin kırıldığını görünce bu durumdan dolayı Khushi’yi sorumlu tutacaktır. Anjali pooja ayini için küçük çocukları davet eder ancak Arnav onları görünce bu duruma kızacaktır. Lavanya Khushi’ye Arnav’ın bir seyahate çıkacağını söyler.  


Bir Garip Aşk kadrosu

Yönetmen: Arshad Khan, Lalit Mohan
Oyuncular: Barun Sobti, Sanaya Irani, Vishesh Bansal, Daljeet Kaur Bhanot, Abhaas Mehta, Deepali Pansare, Akshay Dogra
Yapımcı:4 Lions Films
Diğer Adı: Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon?

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?