Bir Garip Aşk 23. bölüm özeti ve fragmanı izle - 22 Kasım Pazar Bir Garip Aşk tek parça ve Youtube izle

Kanal 7'nin sevilerek izlenen Hint dizisi Bir Garip Aşk'ta yeni bölüm heyecanı yaşanıyor. Binlerce kişinin ekrana kilitlendiği ve soluksuz izlediği yapımda neler olacağı merak konusu ve araştırıılıyor. Haberimizde Bir Garip Aşk 23. bölüm özeti ve fragmanı yer almaktadır. İyi seyirler dileriz.

Televizyon 21.11.2020, 06:47 Burak ZİHNİ

Özellikle ev kadınlarının büyük bir ilgiyle izlediği ve tiryakisi haline geldiği Hint dizilerine bir yenisi daha eklendi. Başarılı yapımlar Türkiye'ye getiren Kanal 7'nin son yapımı Bir Garip Aşk oldu. Dizi 21.20'de yeni bölümü ile izleyicisinin karşısına çıkacak. Dizinin 23. bölümünde yaşanacaklar merak edilerek araştırılıyor. Bir Garip Aşk 23. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.
 Bir Garip Aşk 23. bölüm özeti

Kanal 7 ekranlarının ilgiyle izlenen dizisi Bir Garip Aşk’ta bu akşam, Khushi ile birlikte seyahat eden Arnav onun sürekli olarak konuşmasından rahatsız olsa da aslında Khushi’ye karşı daha nazik davranmaya başlar. Lavanya’yı sürekli takip ederek onun açıklarını arayan Devyani yeni bir sürprizle daha karşılaşacaktır. Akash ve Payal arasındaki yakınlaşma ise Manaroma’yı tedirgin etmektedir. Arabasının bagajını açtığında Khushi’yi gören Arnav büyük bir şaşkınlık yaşar. Lavanya ile yıldızları bir türlü barışmayan Devyani ona karşı ön yargılı davranmaya devam etmektedir. Bu arada Khushi ile seyahatine devam eden Arnav onun sürekli olarak bir şeyler anlatmasından rahatsızlık duyar. Shahsi ise Shyam hakkındaki şüphelerinden kurtulamadığı için ona bazı sorular sorar. İlk defa uzun süre baş başa kalan Khushi ve Arnav arasında neler değişecek? Manaroma niçin Akash’a kızacak?
Bir Garip Aşk genel konusu

Kanal 7 ekranlarının ilgiyle izlenen dizisi Bir Garip Aşk’ta bu akşam, Shyam’ın bir tapınağın çevresinde görüldüğünü duyan Anjali oraya gider. Lavanya Khushi’ye üzücü bir haber verecektir. Arnav ise aksi tavırlarıyla çevresindeki insanların kalbini incitmeye devam etmektedir. Lavanya ve Nani arasında yeni sürtüşmeler başlar ve ona sorumluluk verilmemesini ister. Shyam artık Madhumati’ye Khushi ile evlenmek istediğine dair ipuçları vermeye başlar. Shyam Khushi ve ailesi gelmeden önce tapınaktaki rahibe rüşvet verir. Shyam’ın peşinde olan Anjali onun tapınağın yakınında olduğu haberini alınca oraya gider ancak Shyam oradan uzaklaşmıştır. Arnav projesi için hazırladığı modelin kırıldığını görünce bu durumdan dolayı Khushi’yi sorumlu tutacaktır. Anjali pooja ayini için küçük çocukları davet eder ancak Arnav onları görünce bu duruma kızacaktır. Lavanya Khushi’ye Arnav’ın bir seyahate çıkacağını söyler. Barun Sobti ve Sanaya İrani’nin unutulmaz dizisi Bir Garip Aşk her gün saat 21.10’da Kanal 7 ekranlarında.


Bir Garip Aşk kadrosu

Yönetmen: Arshad Khan, Lalit Mohan
Oyuncular: Barun Sobti, Sanaya Irani, Vishesh Bansal, Daljeet Kaur Bhanot, Abhaas Mehta, Deepali Pansare, Akshay Dogra
Yapımcı:4 Lions Films
Diğer Adı: Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon?

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?