Bir Garip Aşk 30. bölüm özeti ve fragmanı izle - 29 Kasım Pazar Bir Garip Aşk tek parça ve Youtube izle

Kanal 7'nin sevilerek izlenen Hint dizisi Bir Garip Aşk'ta yeni bölüm heyecanı yaşanıyor. Binlerce kişinin ekrana kilitlendiği ve soluksuz izlediği yapımda neler olacağı merak konusu ve araştırıılıyor. Haberimizde Bir Garip Aşk 30. bölüm özeti ve fragmanı yer almaktadır. İyi seyirler dileriz.

Televizyon 28.11.2020, 06:52 Burak ZİHNİ

Özellikle ev kadınlarının büyük bir ilgiyle izlediği ve tiryakisi haline geldiği Hint dizilerine bir yenisi daha eklendi. Başarılı yapımlar Türkiye'ye getiren Kanal 7'nin son yapımı Bir Garip Aşk oldu. Dizi 21.20'de yeni bölümü ile izleyicisinin karşısına çıkacak. Dizinin 30. bölümünde yaşanacaklar merak edilerek araştırılıyor. Bir Garip Aşk 30. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.
 Bir Garip Aşk 30. bölüm özeti

Kanal 7 ekranların rekortmen dizisi Bir Garip Aşk’ta bu akşam, Khushi’nin işi bırakma kararı aldığını duyan Anjali çok üzülür. Devyani bir yolunu bulup onun işe devam etmesini sağlamaya çalışır. Khushi, Anjali’yi arayarak işi bıraktığını ve Raizada malikânesine bir daha gelmeyeceğini söyler. Lavanya, Khushi ile ilgili anılarını Arnav’a anlatırken onun çok sinirlendiğini fark eder. Devyani ise Anjali’den bir yolunu bularak Khushi’nin işe devam etmesini sağlamasını ister. Diğer yandan Shyam ise evlilik hazırlıklarına başlamıştır. Khushi ve Arnav’ın evleniyor olmalarına rağmen mutsuz görünmeleri ailelerinin dikkatini çeker. Lavanya’nın yaptığı hata Devyani’yi çileden çıkaracaktır.
Bir Garip Aşk genel konusu

Kanal 7 ekranlarının ilgiyle izlenen dizisi Bir Garip Aşk’ta bu akşam, Shyam’ın bir tapınağın çevresinde görüldüğünü duyan Anjali oraya gider. Lavanya Khushi’ye üzücü bir haber verecektir. Arnav ise aksi tavırlarıyla çevresindeki insanların kalbini incitmeye devam etmektedir. Lavanya ve Nani arasında yeni sürtüşmeler başlar ve ona sorumluluk verilmemesini ister. Shyam artık Madhumati’ye Khushi ile evlenmek istediğine dair ipuçları vermeye başlar. Shyam Khushi ve ailesi gelmeden önce tapınaktaki rahibe rüşvet verir. Shyam’ın peşinde olan Anjali onun tapınağın yakınında olduğu haberini alınca oraya gider ancak Shyam oradan uzaklaşmıştır. Arnav projesi için hazırladığı modelin kırıldığını görünce bu durumdan dolayı Khushi’yi sorumlu tutacaktır. Anjali pooja ayini için küçük çocukları davet eder ancak Arnav onları görünce bu duruma kızacaktır. Lavanya Khushi’ye Arnav’ın bir seyahate çıkacağını söyler. Barun Sobti ve Sanaya İrani’nin unutulmaz dizisi Bir Garip Aşk her gün saat 21.10’da Kanal 7 ekranlarında.


Bir Garip Aşk kadrosu

Yönetmen: Arshad Khan, Lalit Mohan
Oyuncular: Barun Sobti, Sanaya Irani, Vishesh Bansal, Daljeet Kaur Bhanot, Abhaas Mehta, Deepali Pansare, Akshay Dogra
Yapımcı:4 Lions Films
Diğer Adı: Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon?

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?