Bir Garip Aşk 32. bölüm özeti ve fragmanı izle - 1 Aralık Bir Garip Aşk tek parça ve Youtube izle

Kanal 7'nin sevilerek izlenen Hint dizisi Bir Garip Aşk'ta yeni bölüm heyecanı yaşanıyor. Binlerce kişinin ekrana kilitlendiği ve soluksuz izlediği yapımda neler olacağı merak konusu ve araştırıılıyor. Haberimizde Bir Garip Aşk 32. bölüm özeti ve fragmanı yer almaktadır. İyi seyirler dileriz.

Televizyon 30.11.2020, 06:43 Burak ZİHNİ

Özellikle ev kadınlarının büyük bir ilgiyle izlediği ve tiryakisi haline geldiği Hint dizilerine bir yenisi daha eklendi. Başarılı yapımlar Türkiye'ye getiren Kanal 7'nin son yapımı Bir Garip Aşk oldu. Dizi 21.20'de yeni bölümü ile izleyicisinin karşısına çıkacak. Dizinin 32. bölümünde yaşanacaklar merak edilerek araştırılıyor. Bir Garip Aşk 32. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.
 Bir Garip Aşk 32. bölüm özeti

Anjali, Khushi’nin nişanlanacak olmasına rağmen tavırlarındaki endişe ve mutsuzluğu Arnav ile paylaşır. Arnav’ın vereceği cevaplar ise Anjali’nin kafasının daha da fazla karışmasına sebep olur. Arnav ve Khushi artık birbirlerini nerede görseler hemen uzaklaşmaya çalışırlar. Anjali ve Devyani nişan için hazırlıklara başlamıştır. Arnav nişan günü hakkında önemli bir değişiklik yaparak herkes şaşırtır. Shyam’ın Khushi ile konuşurken ağzından kaçırdığı bir cümle onu çok şaşırtır. Akash ise Payal hakkında konuşmak için Manohar’ın evine gider. Khushi ile Arnav arasındaki duygusal bağ ise giderek güçlenmeye başlamıştır. Khushi’nin davranışlarında farklılıklar olduğunu gören Arnav, Khushi’nin zorla nişanlandırıldığını düşünmektedir. Shyam’ı sevmediği halde onunla nişanlanan Khushi ise onu tanıdıkça dışarıda göründüğü gibi iyi biri olmadığını anlar. Öte yandan evliliğe uzak duran Arnav ani bir karar alarak Lavanya ile nişanlanmaya karar verir. Arnav, Khushi’nin Shyam ile nişanlılığını bir sır gibi saklıyor oluşundan rahatsızlık duymaktadır. Khushi’nin kendisiyle konuşurken sergilediği davranışlar Arnav üzerinde onun mutsuz olduğu izlenimini uyandırır. Bu sebepten dolayı Arnav, isteksiz de olsa, Khushi’nin Shyam ile yapmış olduğu nişanı kutlar, Shyam’ın çok iyi bir karaktere sahip olduğunu söyler ve daha sonra Khushi’nin yakın dostu Anjali ile konuşur. Ona Khushi’nin zorla nişanlandırıldığını düşündüğünü ve bu konu hakkında bilgisi olup olmadığını sorar. Diğer yandan Arnav’ın evliliğe uzak duruşundan rahatsız olan Lavanya’yı büyük bir sürpriz beklemektedir. Arnav onunla nişanlanmaya karar vermiştir. Lavanya ise ailesinin bu nişana gelemeyeceğinden endişe duymaktadır. Arnav’ın Lavanya ile nişanlanacağını duyan Khushi’nin hayal kırıklıklarına bir yenisi daha eklendir.
Bir Garip Aşk genel konusu

Kanal 7 ekranlarının ilgiyle izlenen dizisi Bir Garip Aşk’ta bu akşam, Shyam’ın bir tapınağın çevresinde görüldüğünü duyan Anjali oraya gider. Lavanya Khushi’ye üzücü bir haber verecektir. Arnav ise aksi tavırlarıyla çevresindeki insanların kalbini incitmeye devam etmektedir. Lavanya ve Nani arasında yeni sürtüşmeler başlar ve ona sorumluluk verilmemesini ister. Shyam artık Madhumati’ye Khushi ile evlenmek istediğine dair ipuçları vermeye başlar. Shyam Khushi ve ailesi gelmeden önce tapınaktaki rahibe rüşvet verir. Shyam’ın peşinde olan Anjali onun tapınağın yakınında olduğu haberini alınca oraya gider ancak Shyam oradan uzaklaşmıştır. Arnav projesi için hazırladığı modelin kırıldığını görünce bu durumdan dolayı Khushi’yi sorumlu tutacaktır. Anjali pooja ayini için küçük çocukları davet eder ancak Arnav onları görünce bu duruma kızacaktır. Lavanya Khushi’ye Arnav’ın bir seyahate çıkacağını söyler. Barun Sobti ve Sanaya İrani’nin unutulmaz dizisi Bir Garip Aşk her gün saat 21.10’da Kanal 7 ekranlarında.


Bir Garip Aşk kadrosu

Yönetmen: Arshad Khan, Lalit Mohan
Oyuncular: Barun Sobti, Sanaya Irani, Vishesh Bansal, Daljeet Kaur Bhanot, Abhaas Mehta, Deepali Pansare, Akshay Dogra
Yapımcı:4 Lions Films
Diğer Adı: Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon?

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?