Bir Garip Aşk 45. bölüm özeti ve fragmanı izle - 14 Aralık Bir Garip Aşk tek parça ve Youtube izle

Kanal 7'nin en sevilen Hint dizilerinden biri olarak ikinci kez yayınlanmaya başlayan Bir Garip Aşk'ta yeni bölüm heyecanı yaşanıyor. Her akşam izleyicileriyle buluşan yapımda neler olacağı da merak konusu. Bir Garip Aşk 45. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

Televizyon 13.12.2020, 06:59 13.12.2020, 07:12 Burak ZİHNİ

Özellikle ev kadınlarının büyük bir ilgiyle izlediği ve tiryakisi haline geldiği Hint dizilerine bir yenisi daha eklendi. Başarılı yapımlar Türkiye'ye getiren Kanal 7'nin son yapımı Bir Garip Aşk oldu. Dizi 21.20'de yeni bölümü ile izleyicisinin karşısına çıkacak. Dizinin 45. bölümünde yaşanacaklar merak edilerek araştırılıyor. Bir Garip Aşk 45. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.
 Bir Garip Aşk 45. bölüm özeti

Manaroma’nın küçümseyici tavırlarına daha fazla dayanamayan Payal, Akash’tan boşanma kararı alır. Ablasını ziyaret etmek için Raizada malikanesine giden Khushi, Payal’in boşanma dilekçi hazırladığını görür ve onu bu kararından vazgeçirmek için çabalar. Raizada’da Holi festivali için hazırlıklar başlamıştır. Arnav ve Khushi’nin ani evliliğini sindiremeyen Nani festivale katılmayacağını söyler. Bu durumu haber alan Khushi üzülmüştür. Diğer yandan festivalin kendilerine uğur getireceğini düşünen Garima ve Madhumati, Khushi’yi affetmeye karar verir. Bu sırada Arnav ve Shyam arasında Khushi ile ilgili bir tartışma başlar. Bir Garip Aşk’ta bugün Arnav Kushi’yi Akash ve Payal’in boşanmasıyla tehdit eder. Bayram günü evdekilerle bayramlaşan Kushi Şiyam’dan kaçmaya çalışır. Kushi Şiyam’dan kurtulabilecek mi? Arnav Kushi’ye Akash ve Payal’in boşanma dilekçelerini imzalayacaklarını söyler. Paniğe kapılan Kushi Akash ile konuşmaya çalışır fakat Arnav ona engel olur. Köşeye sıkışan Kushi ablasını aramak ister. Arnav Kushi’nin, Akash ve Payal ile konuşmaması için elinden geleni yapar. Kushi Arnav’ın imzalattığı belgeleri elinden alır. Bayram için hazırlık yapan Khushi Arnav’ı kızdırır. Tüm aileyle bayramlaşmak zorunda kalan Khushi sıra Şiyam’a geldiğinde kaçmaya çalışır. Şiyam Kushi’nin peşini bırakacak mı?
Bir Garip Aşk genel konusu

Kanal 7 ekranlarının ilgiyle izlenen dizisi Bir Garip Aşk’ta bu akşam, Shyam’ın bir tapınağın çevresinde görüldüğünü duyan Anjali oraya gider. Lavanya Khushi’ye üzücü bir haber verecektir. Arnav ise aksi tavırlarıyla çevresindeki insanların kalbini incitmeye devam etmektedir. Lavanya ve Nani arasında yeni sürtüşmeler başlar ve ona sorumluluk verilmemesini ister. Shyam artık Madhumati’ye Khushi ile evlenmek istediğine dair ipuçları vermeye başlar. Shyam Khushi ve ailesi gelmeden önce tapınaktaki rahibe rüşvet verir. Shyam’ın peşinde olan Anjali onun tapınağın yakınında olduğu haberini alınca oraya gider ancak Shyam oradan uzaklaşmıştır. Arnav projesi için hazırladığı modelin kırıldığını görünce bu durumdan dolayı Khushi’yi sorumlu tutacaktır. Anjali pooja ayini için küçük çocukları davet eder ancak Arnav onları görünce bu duruma kızacaktır. Lavanya Khushi’ye Arnav’ın bir seyahate çıkacağını söyler. Barun Sobti ve Sanaya İrani’nin unutulmaz dizisi Bir Garip Aşk her gün saat 21.10’da Kanal 7 ekranlarında.


Bir Garip Aşk kadrosu

Yönetmen: Arshad Khan, Lalit Mohan
Oyuncular: Barun Sobti, Sanaya Irani, Vishesh Bansal, Daljeet Kaur Bhanot, Abhaas Mehta, Deepali Pansare, Akshay Dogra
Yapımcı:4 Lions Films
Diğer Adı: Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon?

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?