Bir Garip Aşk 48. bölüm özeti ve fragmanı izle - 17 Aralık Bir Garip Aşk tek parça ve Youtube izle

Kanal 7'nin dört sene önce yayınlandığı günlerde fırtınalar estiren dizisi Bir Garip Aşk yeniden ekranlara taşınıyor. Akşam saatlerinde Hint dizisi severler tarafından ilgiyle izlenen dizide neler yaşanacağı da merak konusu olarak araştırılıyor. Bir Garip Aşk 48. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

Televizyon 16.12.2020, 07:00 Burak ZİHNİ

Özellikle ev kadınlarının büyük bir ilgiyle izlediği ve tiryakisi haline geldiği Hint dizilerine bir yenisi daha eklendi. Başarılı yapımlar Türkiye'ye getiren Kanal 7'nin son yapımı Bir Garip Aşk oldu. Dizi 21.20'de yeni bölümü ile izleyicisinin karşısına çıkacak. Dizinin 48. bölümünde yaşanacaklar merak edilerek araştırılıyor. Bir Garip Aşk 48. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.
 Bir Garip Aşk 48. bölüm özeti

Talihsizliklerin bir türlü peşini bırakmadığı Khushi ve Arnav balayı odalarında kilitli kalırlar. Shyam ve Khushi arasında olup bitenler Arnav’ın canını sıkmaktadır. Nani ve Anjali Raizada malikânesinin yeni evlenen çiftleri için balayı hazırlığındadır. Arnav, Shyam’ı Khushi’ye çiçek buketi verişini kızgınlıkla izler ve Shyam’ı ondan uzak tutmanın yollarını aramaya başlar. Khushi ve Arnav balayı odalarında kilitli kalırlar ve yanlarında telefon olmadığı için kimseye haber veremezler. Kaldıkları odada yalnızca bir yatak vardır ve ikili yatağı paylaşamadıkları için kavgaya tutuşurlar. Gecenin ilerleyen saatlerinde odadaki sivrisinek kovucu makinenin gürültülü bir şekilde patlayışı Arnav’a büyük bir şok yaşatır ve ses telleri zarar görür. Khushi onun dediklerini anlayabilmek için dudak hareketlerini okumaya başlar. Diğer yandan Shyam, Arnav’ın kendisine karşı bir plan hazırlığı içerisinde olduğunu anlamıştır.
Bir Garip Aşk genel konusu

Kanal 7 ekranlarının ilgiyle izlenen dizisi Bir Garip Aşk’ta bu akşam, Shyam’ın bir tapınağın çevresinde görüldüğünü duyan Anjali oraya gider. Lavanya Khushi’ye üzücü bir haber verecektir. Arnav ise aksi tavırlarıyla çevresindeki insanların kalbini incitmeye devam etmektedir. Lavanya ve Nani arasında yeni sürtüşmeler başlar ve ona sorumluluk verilmemesini ister. Shyam artık Madhumati’ye Khushi ile evlenmek istediğine dair ipuçları vermeye başlar. Shyam Khushi ve ailesi gelmeden önce tapınaktaki rahibe rüşvet verir. Shyam’ın peşinde olan Anjali onun tapınağın yakınında olduğu haberini alınca oraya gider ancak Shyam oradan uzaklaşmıştır. Arnav projesi için hazırladığı modelin kırıldığını görünce bu durumdan dolayı Khushi’yi sorumlu tutacaktır. Anjali pooja ayini için küçük çocukları davet eder ancak Arnav onları görünce bu duruma kızacaktır. Lavanya Khushi’ye Arnav’ın bir seyahate çıkacağını söyler. Barun Sobti ve Sanaya İrani’nin unutulmaz dizisi Bir Garip Aşk her gün saat 21.10’da Kanal 7 ekranlarında.


Bir Garip Aşk kadrosu

Yönetmen: Arshad Khan, Lalit Mohan
Oyuncular: Barun Sobti, Sanaya Irani, Vishesh Bansal, Daljeet Kaur Bhanot, Abhaas Mehta, Deepali Pansare, Akshay Dogra
Yapımcı:4 Lions Films
Diğer Adı: Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon?

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?