Bir Garip Aşk 49. bölüm özeti ve fragmanı izle - 18 Aralık Bir Garip Aşk tek parça ve Youtube izle

Daha önce yayınlandığı dönemde izleyicilerden tam not alan ve binlerce kişiyi ekeran başına kilitleyen Bir Garip Aşk yeniden Kanal 7'de. Her bölümü nefes kesen dizide yarın neler yaşanacağı merak konusu ve öğrenilmek isteniyor. Bir Garip Aşk 49. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

Televizyon 17.12.2020, 06:50 Burak ZİHNİ

Özellikle ev kadınlarının büyük bir ilgiyle izlediği ve tiryakisi haline geldiği Hint dizilerine bir yenisi daha eklendi. Başarılı yapımlar Türkiye'ye getiren Kanal 7'nin son yapımı Bir Garip Aşk oldu. Dizi 21.20'de yeni bölümü ile izleyicisinin karşısına çıkacak. Dizinin 49. bölümünde yaşanacaklar merak edilerek araştırılıyor. Bir Garip Aşk 49. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.
 Bir Garip Aşk 49. bölüm özeti

Kanal 7'de her gün yayınlanan Hint dizisi Bir Garip Aşk'ın 49. bölüm fragmanı yayınlandı. Bir Garip Aşk yeni bölümde Arnav'ın tehdidi üzerine ablasının mutluluğuna karşılık kendi hayatını feda eden Khushi bugüne kadarki en önemli kararını alır. Her fırsatta bu düğüne karşı duyduğu hoşnutsuzluğu dile getiren Manaroma'ya rağmen Payal ve Akash hayatlarını birleştirmiştir. Etrafta Arnav'ı göremeyen Akash, o gelmeden düğüne başlamak istemediğini söyler. Bu sırada Khushi de ortalıkta gözükmemektedir. Bu durum kalabalığı meraklandırırken Shyam'ın kıskançlık ve öfke duygularını ortaya çıkartır. bu sırada Arnav ise Khushi'ye reddedemeyeceği bir teklif yapmakla meşguldür. Ablasının mutluluğunun yarım kalmaması ve Lucknow'da yaşananların tekrarlanmaması için Khushi büyük bir fedakarlık yapmayı kabul eder. Arnav'ın bu büyük teklifi ne? Madhumati'nin bu durum karşısındaki tepkisi ne olacak? Bir Garip Aşk'ın yeni bölümü yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayarak izleyebilirsiniz. 

http://www.kanal7.com/dizi/dizi-bir-garip-ask

Bir Garip Aşk genel konusu

Kanal 7 ekranlarının ilgiyle izlenen dizisi Bir Garip Aşk’ta bu akşam, Shyam’ın bir tapınağın çevresinde görüldüğünü duyan Anjali oraya gider. Lavanya Khushi’ye üzücü bir haber verecektir. Arnav ise aksi tavırlarıyla çevresindeki insanların kalbini incitmeye devam etmektedir. Lavanya ve Nani arasında yeni sürtüşmeler başlar ve ona sorumluluk verilmemesini ister. Shyam artık Madhumati’ye Khushi ile evlenmek istediğine dair ipuçları vermeye başlar. Shyam Khushi ve ailesi gelmeden önce tapınaktaki rahibe rüşvet verir. Shyam’ın peşinde olan Anjali onun tapınağın yakınında olduğu haberini alınca oraya gider ancak Shyam oradan uzaklaşmıştır. Arnav projesi için hazırladığı modelin kırıldığını görünce bu durumdan dolayı Khushi’yi sorumlu tutacaktır. Anjali pooja ayini için küçük çocukları davet eder ancak Arnav onları görünce bu duruma kızacaktır. Lavanya Khushi’ye Arnav’ın bir seyahate çıkacağını söyler. Barun Sobti ve Sanaya İrani’nin unutulmaz dizisi Bir Garip Aşk her gün saat 21.10’da Kanal 7 ekranlarında.


Bir Garip Aşk kadrosu

Yönetmen: Arshad Khan, Lalit Mohan
Oyuncular: Barun Sobti, Sanaya Irani, Vishesh Bansal, Daljeet Kaur Bhanot, Abhaas Mehta, Deepali Pansare, Akshay Dogra
Yapımcı:4 Lions Films
Diğer Adı: Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon?

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138