Bir Garip Aşk 51. bölüm özeti ve fragmanı izle - 20 Aralık Bir Garip Aşk tek parça ve Youtube izle

Daha önce yayınlandığı dönemde izleyicilerden tam not alan ve binlerce kişiyi ekeran başına kilitleyen Bir Garip Aşk yeniden Kanal 7'de. Her bölümü nefes kesen dizide yarın neler yaşanacağı merak konusu ve öğrenilmek isteniyor. Bir Garip Aşk 51. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

Televizyon 19.12.2020, 06:42 20.12.2020, 07:11 Burak ZİHNİ

Özellikle ev kadınlarının büyük bir ilgiyle izlediği ve tiryakisi haline geldiği Hint dizilerine bir yenisi daha eklendi. Başarılı yapımlar Türkiye'ye getiren Kanal 7'nin son yapımı Bir Garip Aşk oldu. Dizi 21.20'de yeni bölümü ile izleyicisinin karşısına çıkacak. Dizinin 51. bölümünde yaşanacaklar merak edilerek araştırılıyor. Bir Garip Aşk 51. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.
 Bir Garip Aşk 51. bölüm özeti

Hint aşk dizisi Bir Garip Aşk 20 Aralık Pazar fragmanı yayınlandı. Kanal7'nin izlenme rekorları kıran dizisi Bir Garip Aşk 51.Bölüm Fragmanı nefesleri kesecek. Bir Garip Aşk son bölümde neler olacak? Kanal 7 ekranlarının tutkuyla izlenen Hint dizisi Bir Garip Aşk'ta bu akşam, Raizada ailesinin gelini ile tanışmak için eve gelen davetliler Khushi'nin de üzerinde gelinlik görünce Devyani'ye tepki gösterirler. Madhumati ise Payal'i alıp Khushi'yi beklemeden evden ayrılınca Khushi büyük bir üzüntü yaşar. Anjali, Arnav'a kendisinden Khushi hakkında neler sakladığını sorar. Bu sırada Payal'i görmek için eve gelen davetlilerin karşısına üzerindeki gelinlik ile çıkan Khushi orada bulunanlar arasında büyük bir şaşkınlık yaşanmasına sebep olur. Herkes Devyani'ye Khushi'nin niçin ablası gibi giyindiğini sorar. Misafirler gittikten sonra öfkesini dile getiren Devyani ilk kez Khushi'ye karşı sert yüzünü gösterir. Ritüeller gereği Payal'i almaya gelen Madhumati'yi gören Khushi, ondan kendisini beklemesini ister. Ancak Madhumati onun hazırlanıp gelmesini beklemeden Payal'i alarak malikaneden ayrılır. Geri döndüğünde neler olduğunu öğrenen Khushi'nin barışma hayalleri bir kez daha yıkılır.

http://www.kanal7.com/dizi/dizi-bir-garip-ask

Bir Garip Aşk genel konusu

Kanal 7 ekranlarının ilgiyle izlenen dizisi Bir Garip Aşk’ta bu akşam, Shyam’ın bir tapınağın çevresinde görüldüğünü duyan Anjali oraya gider. Lavanya Khushi’ye üzücü bir haber verecektir. Arnav ise aksi tavırlarıyla çevresindeki insanların kalbini incitmeye devam etmektedir. Lavanya ve Nani arasında yeni sürtüşmeler başlar ve ona sorumluluk verilmemesini ister. Shyam artık Madhumati’ye Khushi ile evlenmek istediğine dair ipuçları vermeye başlar. Shyam Khushi ve ailesi gelmeden önce tapınaktaki rahibe rüşvet verir. Shyam’ın peşinde olan Anjali onun tapınağın yakınında olduğu haberini alınca oraya gider ancak Shyam oradan uzaklaşmıştır. Arnav projesi için hazırladığı modelin kırıldığını görünce bu durumdan dolayı Khushi’yi sorumlu tutacaktır. Anjali pooja ayini için küçük çocukları davet eder ancak Arnav onları görünce bu duruma kızacaktır. Lavanya Khushi’ye Arnav’ın bir seyahate çıkacağını söyler. Barun Sobti ve Sanaya İrani’nin unutulmaz dizisi Bir Garip Aşk her gün saat 21.10’da Kanal 7 ekranlarında.


Bir Garip Aşk kadrosu

Yönetmen: Arshad Khan, Lalit Mohan
Oyuncular: Barun Sobti, Sanaya Irani, Vishesh Bansal, Daljeet Kaur Bhanot, Abhaas Mehta, Deepali Pansare, Akshay Dogra
Yapımcı:4 Lions Films
Diğer Adı: Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon?

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?