Bir Garip Aşk 54. bölüm özeti ve fragmanı izle - 23 Aralık Bir Garip Aşk tek parça ve Youtube izle

Kanal 7'nin en çok sevilen Hint dizilerinden biri olarak yayın hayatına devam eden ve seneler sonra yeniden izleyicilerin karşısına çıkan Bir Garip Aşk 54. bölüm ile ekranlardaki yerini alıyor. Her bölümü ile izleyicileri ekran başına kilitleyen yapımda neler yaşanacağı da merak konusu ve şimdiden öğrenilmek isteniyor. Bir Garip Aşk 54. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

Televizyon 22.12.2020, 06:41 Burak ZİHNİ

Özellikle ev kadınlarının büyük bir ilgiyle izlediği ve tiryakisi haline geldiği Hint dizilerine bir yenisi daha eklendi. Başarılı yapımlar Türkiye'ye getiren Kanal 7'nin son yapımı Bir Garip Aşk oldu. Dizi 21.20'de yeni bölümü ile izleyicisinin karşısına çıkacak. Dizinin 54. bölümünde yaşanacaklar merak edilerek araştırılıyor. Bir Garip Aşk 54. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.
 Bir Garip Aşk 54. bölüm özeti

Ekranların beğeniyle izlenen Hint dizisi Bir Garip Aşk’ın bu akşam ekranlara gelecek olan bölümünde, bayram içeceği yüzünden sarhoş olan Khushi ve Arnav birbirlerine yakınlaşacaktır. Shyam ise ikilinin evliliğinin asıl sebebini öğrendiği için çok mutludur. Khushi’yi köşeye sıkıştıran Shyam, ondan Arnav ile yaptığı evliliğin hesabını sorar. Arnav ve Khushi içtikleri özel bir karışım yüzünden sarhoş olurlar ve ikiliyi birbirlerine karşı düşmanca bir çekişmeye iten savunma mekanizmaları çöker. Birbirlerine yakınlaşmaya başlayan çift arasında romantik anlar yaşanır. Diğer yandan Shyam bir şekilde Khushi’nin Arnav’ın tehditleri yüzünden onunla evlendiğini öğrenince bu durumu kendisi için bir fırsata dönüştürmeye karar verir. Yüzünde çıkan yaralar yüzünden canı çok yanan Manaroma ise Payal’den kendisine yardımcı olmasını ister. Ancak Payal’in yapacağı bir hata her şeyi alt üst eder. Khushi’yi yüzme havuzunda çamaşır yıkarken gören Arnav ise ona çok kızar. Barun Sobti ve Sanaya İrani’nin unutulmaz dizisi Bir Garip Aşk her gün saat 21.10’da Kanal 7 ekranlarında.

http://www.kanal7.com/dizi/dizi-bir-garip-ask

Bir Garip Aşk genel konusu

Kanal 7 ekranlarının ilgiyle izlenen dizisi Bir Garip Aşk’ta bu akşam, Shyam’ın bir tapınağın çevresinde görüldüğünü duyan Anjali oraya gider. Lavanya Khushi’ye üzücü bir haber verecektir. Arnav ise aksi tavırlarıyla çevresindeki insanların kalbini incitmeye devam etmektedir. Lavanya ve Nani arasında yeni sürtüşmeler başlar ve ona sorumluluk verilmemesini ister. Shyam artık Madhumati’ye Khushi ile evlenmek istediğine dair ipuçları vermeye başlar. Shyam Khushi ve ailesi gelmeden önce tapınaktaki rahibe rüşvet verir. Shyam’ın peşinde olan Anjali onun tapınağın yakınında olduğu haberini alınca oraya gider ancak Shyam oradan uzaklaşmıştır. Arnav projesi için hazırladığı modelin kırıldığını görünce bu durumdan dolayı Khushi’yi sorumlu tutacaktır. Anjali pooja ayini için küçük çocukları davet eder ancak Arnav onları görünce bu duruma kızacaktır. Lavanya Khushi’ye Arnav’ın bir seyahate çıkacağını söyler. Barun Sobti ve Sanaya İrani’nin unutulmaz dizisi Bir Garip Aşk her gün saat 21.10’da Kanal 7 ekranlarında.


Bir Garip Aşk kadrosu

Yönetmen: Arshad Khan, Lalit Mohan
Oyuncular: Barun Sobti, Sanaya Irani, Vishesh Bansal, Daljeet Kaur Bhanot, Abhaas Mehta, Deepali Pansare, Akshay Dogra
Yapımcı:4 Lions Films
Diğer Adı: Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon?

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138