Bir Garip Aşk 55. bölüm özeti ve fragmanı izle - 24 Aralık Bir Garip Aşk tek parça ve Youtube izle

Televizyon ekranlarında bugüne kadar en çok ilgi gören Hint dizilerinden biri olmayı başaran Bir Garip Aşk yeni bölümüyle izleyicisinin karşısına çıkıyor. Tekrar bölümleriyle yıllar sonra yeniden Kanal 7 ekranlarına taşınan fenomen yapımda yarın neler yaşanacağı da merak konusu. Bir Garip Aşk 55. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

Televizyon 23.12.2020, 06:37 Burak ZİHNİ

Özellikle ev kadınlarının büyük bir ilgiyle izlediği ve tiryakisi haline geldiği Hint dizilerine bir yenisi daha eklendi. Başarılı yapımlar Türkiye'ye getiren Kanal 7'nin son yapımı Bir Garip Aşk oldu. Dizi 21.20'de yeni bölümü ile izleyicisinin karşısına çıkacak. Dizinin 55. bölümünde yaşanacaklar merak edilerek araştırılıyor. Bir Garip Aşk 55. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.
 Bir Garip Aşk 55. bölüm özeti

Kanal 7 ekranların beğeniyle izlenen Hint dizisi Bir Garip Aşk’ta bu akşam, Khushi yüzünden boynu tutulan Arnav, onu ofis çalışanlarına yemek servis ederken görünce öfkesi ikiye katlanır. Khushi bu işleri büyütmeye hazırlanırken Arnav çalışanları ile konuşarak Khushi’nin planlarını bozar. Khushi’nin odada yaptığı süsleme ve değişimler Arnav’ın tepkisin çeker ve ona tepkisini göstermek için havuzun kenarına hazırladığı yer yatağında uyur. Sabah kalktığında boynunun tutulduğunu gören Arnav asıl kötü sürprizi ofiste yaşayacaktır. Khushi evde hazırladığı yemekleri ofise getirir ve çalışanlara yemek hizmeti vermeye başlar. Diğer yandan Arnav, Khushi ile Shyam’ın konuşmalarına kulak misafiri olduktan sonra eniştesine karşı güvenini kaybeder ve önemli bir karar alır. Khushi’nin kendine KKGSR adında bir şirket açmaya çalıştığını öğrenen Arnav, çalışanlarını tehdit ederek Khushi’ye verdiği siparişleri iptal etmelerini ister. Barun Sobti ve Sanaya İrani’nin unutulmaz dizisi Bir Garip Aşk her gün saat 21.10’da Kanal 7 ekranlarında.

http://www.kanal7.com/dizi/dizi-bir-garip-ask

Bir Garip Aşk genel konusu

Kanal 7 ekranlarının ilgiyle izlenen dizisi Bir Garip Aşk’ta bu akşam, Shyam’ın bir tapınağın çevresinde görüldüğünü duyan Anjali oraya gider. Lavanya Khushi’ye üzücü bir haber verecektir. Arnav ise aksi tavırlarıyla çevresindeki insanların kalbini incitmeye devam etmektedir. Lavanya ve Nani arasında yeni sürtüşmeler başlar ve ona sorumluluk verilmemesini ister. Shyam artık Madhumati’ye Khushi ile evlenmek istediğine dair ipuçları vermeye başlar. Shyam Khushi ve ailesi gelmeden önce tapınaktaki rahibe rüşvet verir. Shyam’ın peşinde olan Anjali onun tapınağın yakınında olduğu haberini alınca oraya gider ancak Shyam oradan uzaklaşmıştır. Arnav projesi için hazırladığı modelin kırıldığını görünce bu durumdan dolayı Khushi’yi sorumlu tutacaktır. Anjali pooja ayini için küçük çocukları davet eder ancak Arnav onları görünce bu duruma kızacaktır. Lavanya Khushi’ye Arnav’ın bir seyahate çıkacağını söyler. Barun Sobti ve Sanaya İrani’nin unutulmaz dizisi Bir Garip Aşk her gün saat 21.10’da Kanal 7 ekranlarında.


Bir Garip Aşk kadrosu

Yönetmen: Arshad Khan, Lalit Mohan
Oyuncular: Barun Sobti, Sanaya Irani, Vishesh Bansal, Daljeet Kaur Bhanot, Abhaas Mehta, Deepali Pansare, Akshay Dogra
Yapımcı:4 Lions Films
Diğer Adı: Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon?

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138