Bir Garip Aşk 59. bölüm özeti ve fragmanı izle - 28 Aralık Bir Garip Aşk tek parça ve Youtube izle

Televizyon ekranlarında bugüne kadar en çok ilgi gören Hint dizilerinden biri olmayı başaran Bir Garip Aşk yeni bölümüyle izleyicisinin karşısına çıkıyor. Tekrar bölümleriyle yıllar sonra yeniden Kanal 7 ekranlarına taşınan fenomen yapımda yarın neler yaşanacağı da merak konusu. Bir Garip Aşk 59. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

Televizyon 27.12.2020, 07:20 Burak ZİHNİ

Özellikle ev kadınlarının büyük bir ilgiyle izlediği ve tiryakisi haline geldiği Hint dizilerine bir yenisi daha eklendi. Başarılı yapımlar Türkiye'ye getiren Kanal 7'nin son yapımı Bir Garip Aşk oldu. Dizi 21.20'de yeni bölümü ile izleyicisinin karşısına çıkacak. Dizinin 59. bölümünde yaşanacaklar merak edilerek araştırılıyor. Bir Garip Aşk 59. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.
 Bir Garip Aşk 59. bölüm özeti

Kanal 7 ekranlarının ilgiyle izlenen Hint dizisi Bir Garip Aşk’ta bu akşam, Arnav ile akşam yemeği yemeye hazırlanan Khushi’nin hatası yüzünden Arnav baygınlık geçirir. Böylelikle ikili arasında yeni bir problem daha ortaya çıkmış olur. Khushi yemek için Arnav’ı beklediği için tüm gün aç kalmıştır. Arnav’ın gelmesine kısa bir zaman kala sofrayı hazırlayan Khushi açlığa daha fazla dayanamaz ve kendinden geçmiş bir şekilde masadaki yemeklerden yemeye başlar. Kısa süre sonra eve gelen Arnav ise yiyecek hiçbir şey kalmadığını görünce çok öfkelenir. Khushi mutfağa yemek hazırlamaya gittiğinde kan şekeri düşen Arnav fenalaşır. Yaşananlardan dolayı büyük pişmanlık duyan Khushi ne yapacak? Barun Sobti ve Sanaya İrani’nin unutulmaz dizisi Bir Garip Aşk her gün saat 21.10’da Kanal 7 ekranlarında.

http://www.kanal7.com/dizi/dizi-bir-garip-ask

Bir Garip Aşk genel konusu

Kanal 7 ekranlarının ilgiyle izlenen dizisi Bir Garip Aşk’ta bu akşam, Shyam’ın bir tapınağın çevresinde görüldüğünü duyan Anjali oraya gider. Lavanya Khushi’ye üzücü bir haber verecektir. Arnav ise aksi tavırlarıyla çevresindeki insanların kalbini incitmeye devam etmektedir. Lavanya ve Nani arasında yeni sürtüşmeler başlar ve ona sorumluluk verilmemesini ister. Shyam artık Madhumati’ye Khushi ile evlenmek istediğine dair ipuçları vermeye başlar. Shyam Khushi ve ailesi gelmeden önce tapınaktaki rahibe rüşvet verir. Shyam’ın peşinde olan Anjali onun tapınağın yakınında olduğu haberini alınca oraya gider ancak Shyam oradan uzaklaşmıştır. Arnav projesi için hazırladığı modelin kırıldığını görünce bu durumdan dolayı Khushi’yi sorumlu tutacaktır. Anjali pooja ayini için küçük çocukları davet eder ancak Arnav onları görünce bu duruma kızacaktır. Lavanya Khushi’ye Arnav’ın bir seyahate çıkacağını söyler. Barun Sobti ve Sanaya İrani’nin unutulmaz dizisi Bir Garip Aşk her gün saat 21.10’da Kanal 7 ekranlarında.


Bir Garip Aşk kadrosu

Yönetmen: Arshad Khan, Lalit Mohan
Oyuncular: Barun Sobti, Sanaya Irani, Vishesh Bansal, Daljeet Kaur Bhanot, Abhaas Mehta, Deepali Pansare, Akshay Dogra
Yapımcı: 4 Lions Films
Orijinal Adı: Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon?
Ülke: Hindistan
Yapım Yılı: 2011

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?