Bir Garip Aşk 61. bölüm özeti ve fragmanı izle - 30 Aralık Bir Garip Aşk tek parça ve Youtube izle

Türkiye'de yayınlanan ve en çok izlenen Hint dizileri arasında yer alan Bir Garip Aşk ikinci kez ekranlara gelmeye devam ediyor. İzleyicilerin yoğun bir ilgi ile yeniden ekran başına kilitlendiği yapımda neler yaşanacağı da merak konusu. Bir Garip Aşk 61. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor. iyi seyirler dileriz. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Televizyon 30.12.2020, 06:46 30.12.2020, 06:49 Burak ZİHNİ
Bir Garip Aşk 61. bölüm özeti ve fragmanı izle - 30 Aralık Bir Garip Aşk tek parça ve Youtube izle

Özellikle ev kadınlarının büyük bir ilgiyle izlediği ve tiryakisi haline geldiği Hint dizilerine bir yenisi daha eklendi. Başarılı yapımlar Türkiye'ye getiren Kanal 7'nin son yapımı Bir Garip Aşk oldu. Dizi 21.20'de yeni bölümü ile izleyicisinin karşısına çıkacak. Dizinin 61. bölümünde yaşanacaklar merak edilerek araştırılıyor. Bir Garip Aşk 61. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.
 Bir Garip Aşk 61. bölüm özeti

Ekranların sevilen Hint dizisi Bir Garip Aşk’ta bu akşam, Payal bir kez daha Manaroma karşısında zor duruma düşmüştür. Arnav ise Khushi’ye öfkesinin asıl sebebini açıklar. Shyam, Arnav’ın servetini ele geçirmek için Khushi’yi kullanmaya karar vermiştir. Arnav’ın çamaşırları kurutmak için gerdiği ipi yanlış anlayan Khushi, onun hala kendini öldürmeye çalıştığını düşünmektedir. Boobly’nin kötü planı yüzünden Payal, Manaroma karşısında bir kez daha zor duruma düşer. Khushi ise bir intihar mektubu yazarak yüksek bir yerden kendini atmaya hazırlanırken Arnav onu fark eder ve vazgeçirir. İkili için artık Raziada malikânesine geri dönüş vakti gelmiştir. İkili yolda giderken Arnav, Khushi’ye Shyam’dan dolayı kendisine duyduğu öfkeyi açığa vurunca Khushi büyük bir şaşkınlık yaşar. Ancak Arnav Khushi ne derse desin ikna olmayacaktır. Bunu öğrenen Shyam, Arnav’a gerçekleri anlatması karşılığında Khushi’den bir istekte bulunacaktır. 

http://www.kanal7.com/dizi/dizi-bir-garip-ask

Bir Garip Aşk genel konusu

Kanal 7 ekranlarının ilgiyle izlenen dizisi Bir Garip Aşk’ta bu akşam, Shyam’ın bir tapınağın çevresinde görüldüğünü duyan Anjali oraya gider. Lavanya Khushi’ye üzücü bir haber verecektir. Arnav ise aksi tavırlarıyla çevresindeki insanların kalbini incitmeye devam etmektedir. Lavanya ve Nani arasında yeni sürtüşmeler başlar ve ona sorumluluk verilmemesini ister. Shyam artık Madhumati’ye Khushi ile evlenmek istediğine dair ipuçları vermeye başlar. Shyam Khushi ve ailesi gelmeden önce tapınaktaki rahibe rüşvet verir. Shyam’ın peşinde olan Anjali onun tapınağın yakınında olduğu haberini alınca oraya gider ancak Shyam oradan uzaklaşmıştır. Arnav projesi için hazırladığı modelin kırıldığını görünce bu durumdan dolayı Khushi’yi sorumlu tutacaktır. Anjali pooja ayini için küçük çocukları davet eder ancak Arnav onları görünce bu duruma kızacaktır. Lavanya Khushi’ye Arnav’ın bir seyahate çıkacağını söyler. Barun Sobti ve Sanaya İrani’nin unutulmaz dizisi Bir Garip Aşk her gün saat 21.10’da Kanal 7 ekranlarında.


Bir Garip Aşk kadrosu

Yönetmen: Arshad Khan, Lalit Mohan
Oyuncular: Barun Sobti, Sanaya Irani, Vishesh Bansal, Daljeet Kaur Bhanot, Abhaas Mehta, Deepali Pansare, Akshay Dogra
Yapımcı: 4 Lions Films
Orijinal Adı: Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon?
Ülke: Hindistan
Yapım Yılı: 2011

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?