Bir Garip Aşk 62. bölüm özeti ve fragmanı izle - 31 Aralık Bir Garip Aşk tek parça ve Youtube izle

Kanal 7'nin en çok izlenen Hint dizilerinden biri olan Bir Garip Aşk yeni bölümüyle izleyicilerin karşısına çıkıyor. Dün yayınlanan son bölümde izleyiciler iyice sabırsızlandı ve bugünü merakla bekliyor. Dizide yaşanacaklar öğrenilmek isteniyor. Bir Garip Aşk 62. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

Televizyon 30.12.2020, 06:42 30.12.2020, 08:35 Burak ZİHNİ
Bir Garip Aşk 62. bölüm özeti ve fragmanı izle - 31 Aralık Bir Garip Aşk tek parça ve Youtube izle

Özellikle ev kadınlarının büyük bir ilgiyle izlediği ve tiryakisi haline geldiği Hint dizilerine bir yenisi daha eklendi. Başarılı yapımlar Türkiye'ye getiren Kanal 7'nin son yapımı Bir Garip Aşk oldu. Dizi 21.20'de yeni bölümü ile izleyicisinin karşısına çıkacak. Dizinin 62. bölümünde yaşanacaklar merak edilerek araştırılıyor. Bir Garip Aşk 62. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.
 Bir Garip Aşk 62. bölüm özeti

Kanal 7 ekranlarının rekortmen Hint dizisi Bir Garip Aşk’ta bu akşam, Damat tarafının olumsuz yaklaşımlarına daha fazla dayanamayan Arnav olaya el koyar. Shyam ise ekonomik olarak zor duruma düşmüştür ve her zamanki gibi imadadına Anjali’nin yetişmesini beklemektedir. Khushi ve Arnav  Gupta ailesinin evinde kalmaya devam etmektedir. Düğün organizasyonunu üstlendiği ailenin damat tarafının ailesi ile yaşadığı sorunlara şahit olan Arnav bu sorunu kendi yöntemleri ile çözmeye karar verir. Khushi’nin ise Arnav’a olan olumsuz yargıları onu yakından tanımaya başladıkça yavaş yavaş yok olmaktadır. Shyam ise Raizada malikânesine gelen banka yetkililerinin kredi kartlarını kapattığını öğrenince çok öfkelenir. Anjali, Shyam’a nasıl yardım edecek? Khushi niçin Arnav’ın kendini zehirleyeceğini düşünüyor? Barun Sobti ve Sanaya İrani’nin unutulmaz dizisi Bir Garip Aşk her gün saat 21.10’da Kanal 7 ekranlarında.

http://www.kanal7.com/dizi/dizi-bir-garip-ask

Bir Garip Aşk genel konusu

Kanal 7 ekranlarının ilgiyle izlenen dizisi Bir Garip Aşk’ta bu akşam, Shyam’ın bir tapınağın çevresinde görüldüğünü duyan Anjali oraya gider. Lavanya Khushi’ye üzücü bir haber verecektir. Arnav ise aksi tavırlarıyla çevresindeki insanların kalbini incitmeye devam etmektedir. Lavanya ve Nani arasında yeni sürtüşmeler başlar ve ona sorumluluk verilmemesini ister. Shyam artık Madhumati’ye Khushi ile evlenmek istediğine dair ipuçları vermeye başlar. Shyam Khushi ve ailesi gelmeden önce tapınaktaki rahibe rüşvet verir. Shyam’ın peşinde olan Anjali onun tapınağın yakınında olduğu haberini alınca oraya gider ancak Shyam oradan uzaklaşmıştır. Arnav projesi için hazırladığı modelin kırıldığını görünce bu durumdan dolayı Khushi’yi sorumlu tutacaktır. Anjali pooja ayini için küçük çocukları davet eder ancak Arnav onları görünce bu duruma kızacaktır. Lavanya Khushi’ye Arnav’ın bir seyahate çıkacağını söyler. Barun Sobti ve Sanaya İrani’nin unutulmaz dizisi Bir Garip Aşk her gün saat 21.10’da Kanal 7 ekranlarında.


Bir Garip Aşk kadrosu

Yönetmen: Arshad Khan, Lalit Mohan
Oyuncular: Barun Sobti, Sanaya Irani, Vishesh Bansal, Daljeet Kaur Bhanot, Abhaas Mehta, Deepali Pansare, Akshay Dogra
Yapımcı: 4 Lions Films
Orijinal Adı: Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon?
Ülke: Hindistan
Yapım Yılı: 2011

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?