Bir Garip Aşk 65. bölüm özeti ve fragmanı izle - 3 Ocak 2021 Pazar

Kanal 7'nin en çok sevilen Hint dizilerinden biri olarak yayın hayatına devam eden Bir Garip Aşk'ta yeni bölüm heyecanı nefes kesecek. Birbirinden eğlenceli, aşk dolu ve bir o kadar da acımasızlıkla dolu yapımda neler yaşanacağı da merak konusu. Bir Garip Aşk 65. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

Televizyon 02.01.2021, 07:00 02.01.2021, 07:12 Burak ZİHNİ
Bir Garip Aşk 65. bölüm özeti ve fragmanı izle - 3 Ocak 2021 Pazar

Özellikle ev kadınlarının büyük bir ilgiyle izlediği ve tiryakisi haline geldiği Hint dizilerine bir yenisi daha eklendi. Başarılı yapımlar Türkiye'ye getiren Kanal 7'nin son yapımı Bir Garip Aşk oldu. Dizi 21.20'de yeni bölümü ile izleyicisinin karşısına çıkacak. Dizinin 65. bölümünde yaşanacaklar merak edilerek araştırılıyor. Bir Garip Aşk 65. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.
 Bir Garip Aşk 65. bölüm özeti

Kanal 7 ekranlarının ilgiyle izlenen Hint dizisi Bir Garip Aşk’ta bu akşam, Shyam, Khushi’yi oyuna getirmeyi başarır. Arnav’dan haber alamayan Khushi bu durumdan giderek endişe duymaya başlamıştır. Shyam havaalanına geldiğinde Arnav çoktan uçağına binmiştir. Khushi’ye Arnav geldiğinde her şeyi anlatacağına söz veren Shyam, Khushi’nin imzalattığı evrakları evde aramaya başlar. Diğer yandan Manaroma’nın abisi onu ziyarete gelir. Manaroma ise Bobbly’nin çantasını karıştırırken onun Payal ile ilgili sorunları olduğunu öğrenir. Arnav’a ulaşamayan Khushi ise çok endişelidir. Shyam ise Laksmi sayesinde Khushi’nin sakladığı evraklara ulaşır. Barun Sobti ve Sanaya İrani’nin unutulmaz dizisi Bir Garip Aşk her gün saat 21.10’da Kanal 7 ekranlarında.

http://www.kanal7.com/dizi/dizi-bir-garip-ask

Bir Garip Aşk genel konusu

Kanal 7 ekranlarının ilgiyle izlenen dizisi Bir Garip Aşk’ta bu akşam, Shyam’ın bir tapınağın çevresinde görüldüğünü duyan Anjali oraya gider. Lavanya Khushi’ye üzücü bir haber verecektir. Arnav ise aksi tavırlarıyla çevresindeki insanların kalbini incitmeye devam etmektedir. Lavanya ve Nani arasında yeni sürtüşmeler başlar ve ona sorumluluk verilmemesini ister. Shyam artık Madhumati’ye Khushi ile evlenmek istediğine dair ipuçları vermeye başlar. Shyam Khushi ve ailesi gelmeden önce tapınaktaki rahibe rüşvet verir. Shyam’ın peşinde olan Anjali onun tapınağın yakınında olduğu haberini alınca oraya gider ancak Shyam oradan uzaklaşmıştır. Arnav projesi için hazırladığı modelin kırıldığını görünce bu durumdan dolayı Khushi’yi sorumlu tutacaktır. Anjali pooja ayini için küçük çocukları davet eder ancak Arnav onları görünce bu duruma kızacaktır. Lavanya Khushi’ye Arnav’ın bir seyahate çıkacağını söyler. Barun Sobti ve Sanaya İrani’nin unutulmaz dizisi Bir Garip Aşk her gün saat 21.10’da Kanal 7 ekranlarında.


Bir Garip Aşk kadrosu

Yönetmen: Arshad Khan, Lalit Mohan
Oyuncular: Barun Sobti, Sanaya Irani, Vishesh Bansal, Daljeet Kaur Bhanot, Abhaas Mehta, Deepali Pansare, Akshay Dogra
Yapımcı: 4 Lions Films
Orijinal Adı: Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon?
Ülke: Hindistan
Yapım Yılı: 2011

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?