Bir Garip Aşk 67. bölüm özeti ve fragmanı izle - 5 Ocak 2021 Salı

Türkiye'de yayınlanan Hint dizileri arasında en çok izlenenlerden biri olan Bir Garip Aşk'ın yeni bölümü ekranlardaki yerini alıyor. Birbirinden heyecanlı, aşk dolu ve bir o kadar da acımasız sahneleriyle izleyicilerinin karşısına çıkan yapımda neler yaşanacağı merak konusu. Bir Garip Aşk 67. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

Televizyon 04.01.2021, 06:43 Burak ZİHNİ
Bir Garip Aşk 67. bölüm özeti ve fragmanı izle - 5 Ocak 2021 Salı

Özellikle ev kadınlarının büyük bir ilgiyle izlediği ve tiryakisi haline geldiği Hint dizilerine bir yenisi daha eklendi. Başarılı yapımlar Türkiye'ye getiren Kanal 7'nin son yapımı Bir Garip Aşk oldu. Dizi 21.20'de yeni bölümü ile izleyicisinin karşısına çıkacak. Dizinin 67. bölümünde yaşanacaklar merak edilerek araştırılıyor. Bir Garip Aşk 67. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.
 Bir Garip Aşk 67. bölüm özeti

Kanal 7 ekranlarının ilgiyle izlenen Hint dizisi Bir Garip Aşk’ta bu akşam, Khushi, Arnav ile ilgili endişelerini Manaroma ile paylaşır. İlk başlarda ona inanmayan Manaroma ise daha sonra Arnav’ı bulmak için onunla birlikte hareket etmeye karar verir. Raizda ailesinin üzülmemesi için karakola gidemeyen Khushi gazetede gördüğü bir dedektiflik ajansının ofisine gider. Manaroma ise Khushi’deki tuhaf davranışların farkındandır ve onu gizlice takip ederek köşeye sıkıştırır. Khushi, Arnav hakkında bildiği her şeyi Manaroma ile paylaşmak zorunda kalmıştır. Ertesi gün havayollarının güvenlik birimine giden Khushi güvenlik kamerası kayıtlarını ister ancak görevli bunun mümkün olmadığını söyler. Manaroma ise Londra’daki tüm 5 yıldızlı otelleri arayarak Arnav adında bir müşterileri olup olmadığını sorar ancak o da bir sonuç alamaz. İkili gece gizlice güvenlik kamerası görüntülerini ele geçirmek için evden çıkar. Barun Sobti ve Sanaya İrani’nin unutulmaz dizisi Bir Garip Aşk her gün saat 21.10’da Kanal 7 ekranlarında.

http://www.kanal7.com/dizi/dizi-bir-garip-ask

Bir Garip Aşk genel konusu

Kanal 7 ekranlarının ilgiyle izlenen dizisi Bir Garip Aşk’ta bu akşam, Shyam’ın bir tapınağın çevresinde görüldüğünü duyan Anjali oraya gider. Lavanya Khushi’ye üzücü bir haber verecektir. Arnav ise aksi tavırlarıyla çevresindeki insanların kalbini incitmeye devam etmektedir. Lavanya ve Nani arasında yeni sürtüşmeler başlar ve ona sorumluluk verilmemesini ister. Shyam artık Madhumati’ye Khushi ile evlenmek istediğine dair ipuçları vermeye başlar. Shyam Khushi ve ailesi gelmeden önce tapınaktaki rahibe rüşvet verir. Shyam’ın peşinde olan Anjali onun tapınağın yakınında olduğu haberini alınca oraya gider ancak Shyam oradan uzaklaşmıştır. Arnav projesi için hazırladığı modelin kırıldığını görünce bu durumdan dolayı Khushi’yi sorumlu tutacaktır. Anjali pooja ayini için küçük çocukları davet eder ancak Arnav onları görünce bu duruma kızacaktır. Lavanya Khushi’ye Arnav’ın bir seyahate çıkacağını söyler. Barun Sobti ve Sanaya İrani’nin unutulmaz dizisi Bir Garip Aşk her gün saat 21.10’da Kanal 7 ekranlarında.


Bir Garip Aşk kadrosu

Yönetmen: Arshad Khan, Lalit Mohan
Oyuncular: Barun Sobti, Sanaya Irani, Vishesh Bansal, Daljeet Kaur Bhanot, Abhaas Mehta, Deepali Pansare, Akshay Dogra
Yapımcı: 4 Lions Films
Orijinal Adı: Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon?
Ülke: Hindistan
Yapım Yılı: 2011

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?